D. Lastauskas: „Laukia drausmingai besiginantys varžovai“

D. Lastauskas: „Laukia drausmingai besiginantys varžovai“

Marijampolės „Sūduva“ antradienį 17.30 val. rungtynėmis Krentingoje su „Minija“ pradės kovas 2024 metų FPRO LFF taurės turnyre.


TIESIOGINĖ RUNGTYNIŲ TRANSLIACIJA


Kretingos komanda „TOPsport I lygoje“ per 8 turus surinko 8 taškus ir užima 11 vietą. Verta pažymėti, kad „Minija“ laimėjo tik kartą, bet ir pralaimėjo tik dukart, o net 5 kartus rungtynes baigė lygiosiomis.

Pirmajame ture kretingiškiai namie 1:2 nusileido „Kauno Žalgiriui B“, po to išvykoje 1:0 palaužė „Šiaulius B“ ir namie 0:1 nusileido Vilniaus BFA. Nuo kovo 23 d. žemaičiai fiksuoja 5 lygiųjų seriją. Buvo sužaista 1:1 su Panevėžio „Ekranu“, 0:0 su „Garliava“, Tauragės „Tauru“ bei Plungės „Babrungu“, o gegužės 3-ąją namie – 2:2 su Klaipėdos „Neptūnu“.

Brazilo Thiago Bomfimo treniruojamai komandai per pastarąsias rungtynes abu įvarčius pelnė Deividas Šiuša. Anksčiau po kartą pasižymėjo Kohei Yoshida, Ernestas Mockus ir Pierre’as Okende.

FPRO LFF taurės turnyro pirmajame etape Kretingos komanda išvykoje 3:0 įveikė mėgėjų komandą iš Vilniaus „Futboliukas“. Per šias rungtynes po kartą pasižymėjo Vilius Kazlauskas, Matas Mazgeika ir baudinį įmušęs P. Okende.

„Sūduva“ pirmajame taurės turnyro etape nedalyvavo, o „TOPsport A lygoje“ po 12 turų turi 13 taškų ir užima 8 vietą.

Marijampolės komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad būsimų varžovų šiuo metu lygoje užimama vieta neatspindi komandos galimybių.

„Prasideda taurės turnyras, kurio ilgai laukėme. Gavome tikrai stiprų varžovą, kurio rezultatai kalba patys už save. Treneris Thiago atlieka labai gerą darbą su šia komanda, kuri praeitą sezoną tik dėl nepalankaus įvarčių skirtumo neužėmė 3 vietos pirmoje lygoje, – kalbėjo „Sūduvos“ strategas. – Šį sezoną komanda yra labai drausminga gynyboje ir tą taip pat parodo komandos rezultatai. „Minija“ kol kas užima 11 vietą, tačiau manau, kad jie tuoj kils aukščiau ir bus ten, kur ir yra jų vieta. Dar vienas dalykas – kovą aikštėje garantuoja žemaitiškas varžovų charakteris. Kaip bebūtų, mes į Kretingą vyksime dėl to paties tikslo, dėl kurio einame ir į kiekvienas lygos rungtynes – laimėti.“

„Sūduva“ ir „Minija“ jau buvo susitikę LFF taurės turnyre 2020 metais. Tuomet po Ivano Hladiko, Danielio Offenbacherio ir Josipo Tadičiaus įvarčių marijampoliečiai laimėjo 3:0.