D. Lastauskas: „Komanda supranta, kad užimama vieta nėra ta, kurioje turime būti“

D. Lastauskas: „Komanda supranta, kad užimama vieta nėra ta, kurioje turime būti“

Marijampolės „Sūduva“ per „TOPsport A lygos“ 22 turo rungtynes sekmadienį 18.25 val. namie priims Alytaus „Dainavą“.

Dzūkijos komanda per 21 rungtynes surinko 24 taškus ir lygoje užima 7 vietą. 20 taškų turintys marijampoliečiai žengi dešimti.

Per pirmuosius du ratus komandos apsikeitė pergalėmis vienodu rezultatu 1:0 varžovų aikštėse. Kovo 31-ąją alytiškiams Sūduvos krašto sostinėje pergalingu tapo 44 min. po kampinio Ode Abdullahi pelnytas įvartis, o gegužės 15-ąją Dzūkijos sostinėje pergalę marijampoliečiams atnešė Augusto Dubicko tikslus smūgis 58 min.

„Dirbame ne tam, kad būtumėm toje vietoje, kurioje dabar esame, – prieš sekmadienio rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Turime nesėkmingą atkarpą, tačiau žinau, kad komanda pakils iš šios vietos ir eis tik pirmyn. Emocijos šiai dienai yra normalios, darbingos, vaikinai supranta, kad čia nėra jų vietą ir supranta, kad reikia dar sunkiau ir daugiau dirbti norint padėtį pakeisti.“

„Dainava“ pastaruoju metu atsisveikino su Ignu Kružiku ir Roku Rasimavičiumi bei pristatė vieną naujoką – ukrainietį Įvaną Koškošą, kuris atvyko iš Vilniaus raj. „TRANSinvest“ ekipos.

„Sūduva“ tebeturi žaidėjų, kurie negali rungtyniauti dėl traumų, o dėl pastarajame gautos raudonos kortelės dvikovą su „Dainava“ praleis Žygimantas Baltrūnas.

„Varžovų komandoje įvyko pasikeitimų, bet manau, kad kolegos žaidimo principams ir rungtynių planui tai daug įtakos neturės, – kalbėjo D. Lastauskas. – Mūsų komandos užduotis šiandien yra labai aiški – laimėti. Kitokių minčių neturime, į aikštę eisime tik dėl pergalės.“