D.Lastauskas: „Kaip visada, vykstame kovoti“

D.Lastauskas: „Kaip visada, vykstame kovoti“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš šeštadienio rungtynes Kaune su „Hegelmann“ sakė, kad komanda stengėsi ištaisyti pastarajame ture padarytas klaidas ir šiandien tikisi pademonstruoti kitokį veidą.

„Optibet A lygos“ turnyro lentelėje „Hegelmann“ šiuo metu žengia ketvirtas (42 taškai po 27 rungtynių), o „Sūduva“ yra šešta (28 taškai po 27 rungtynių).

Tarpusavio rungtynėse pirmąją dvikovą Marijampolėje kovo 11 dieną šeimininkai laimėjo 2:0, tačiau vėliau sekė dvi varžovų pergalės. Balandžio 26 d. namie jie revanšavosi net 6:0, o liepos 2 d. išvykoje mačo pabaigoje išplėšė pergalę 1:0.


„Vykstame pas puikią formą pagavusią komandą, kuri antroje sezono pusėje yra „TOP-3“ ekipa lygoje. Varžovai labai gerai atliko namų darbus vasarą, sutvarkė tam tikras pozicijas ir šiandien tai yra komanda, kuri turi labai nemažai kokybės. Laukia tikrai sunki kova“, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas.

„Hegelmann“ pastarajame ture išvykoje 2:1 palaužė Alytaus „Dainavą“, prieš tai namie sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgiriu“.

„Sūduvai“ po 3 pergalių iš eilės namie skaudžiai pralaimėjo tam pačiam „Kauno Žalgiriui“ 2:6, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1.

„Mes, kaip visada, vykstame kovoti ir varžovams nenusileisti. Po labai blogų rungtynių stengėmės ištaisysi klaidas, kurias darėme, ir sieksime pademonstruoti kitokį vaizdą aikštėje“, – teigė D.Lastauskas.