D.Lastauskas: „Gargždų komanda įgauna gerą sportinę formą“

D.Lastauskas: „Gargždų komanda įgauna gerą sportinę formą“

Marijampolės „Sūduva“ antradienį 18 val. Gargžduose žais „Otpibet A lygos“ 17 turo rungtynes su vietos „Banga“.

Tai bus antroji komandų akistata šį sezoną. Pirmąsias rungtynes Marijampolėje balandžio 14 d. rezultatu 2:0 laimėjo svečiai.

Šiuo metu lygos turnyro lentelėje komandos rikiuojasi greta, jas skirias vos taškas. „Sūduva“ su 16 taškų yra septinta, o tašku mažiau turinti „Banga“ – aštunta.

Pastarajame ture nutrūko marijampoliečių gerų rungtynių serija – Alytuje buvo pralaimėta „Dainavai“ 1:2 (1:0).

„Alytuje sužaidėme labai prastą antrą kėlinį, per daug leidome varžovams žaisti. Analizavome padarytas klaidas, darėme išvadas ir stengsimės, kad Gargžduose būtų geriau“, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas.

„Banga“ pastarąsias dvejas rungtynes baigė lygiosiomis. Gegužės 28-ąją išvykoje buvo sužaista 0:0 su „Kauno Žalgiriu“, o birželio 3-ąja namie 1:1 su Vilniaus „Riteriais“.

„Garžgdų komanda įgauna gerą sportinę formą, joje yra ir labai patyrusių futbolininkų, ir talentingo jaunimo, tad su „Banga“ jos aikštėje žaisti sunku visiems, – kalbėjo D.Lastauskas. – Mums visos rungtynės yra sunkios, galime pelnyti taškus tik atiduodami aikštėje visas jėgas, visada ir stengsimės tą padaryti. Šis kartas nebus išimtis.“