D.Lastauskas: „Gargždų komanda dar neparodė visų savo galimybių“

D.Lastauskas: „Gargždų komanda dar neparodė visų savo galimybių“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 18 val. per „Optibet A lygos“ 8-ojo turo rungtynes namie priims Gargždų „Bangą“.

„Sūduva“ po 7 turų savo sąskaitoje turi 9 taškus ir šiuo metu tarp 10 komandų užima 5-ąją vietą.

„Bangos“ sąskaitoje – 4 taškai, kurie buvo pelnyti už pergalę 2:0 namie prieš Telšių „Džiugą“ kovo 15-ąją ir lygiąsias 0:0 su Vilniaus „Riteriais“ išvykoje balandžio 5-ąją. Gargždų komanda turnyro lentelėje šiuo metu yra devinta.

Per rungtynes su „Džiugu“ Gargždų ekipoje pasižymėjo Robertas Vėževičius, o kartą varžovai kamuolį į savo vartus nukreipė patys. Dar kartą „Banga“ įvartį pelnė būtent Marijampolės futbolo arenos manieže per rungtynes su „Dainava“ (1:2), kai kamuolį į alytiškių vartus nukreipė kitas buvęs „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad komandos jo komandos laukia dar vienas rimtas išbandymas.

„Gargždų komanda yra gerai sukomplektuota, turi ir patyrusių žaidėjų, ir nemažai jaunimo, kuris po praeitų metų dar labiau subrendo. Prieš sezoną Lietuvos futbole labai gerai žinomais vardais pasistiprinusi „Banga“, manau, dar neparodė viso savo potencialo. Tik laiko klausimas, kada tai atsitiks, – apie būsimus varžovus kalbėjo treneris. – Žinoma, ir traumos jiems kiša koją. Laukia tikrai nebloga kova, o kad varžovai kovos abejonių neturiu. Atsipalaiduoti jiems tikrai neleis superveteranas R.Vėževičius.“

Pati „Sūduva“ laimėjo dvejas pastarąsias rungtynes vienodu rezultatu 2:0. Namie taip buvo įveikta „Dainava“, o išvykoje – „Džiugas“.

„Komandoje nuotaikos darbingos ir kovingos. Taip, pasiekėme 2 pergales iš eilės, tačiau tai yra dar tik labai mažas žingsnis. Kaip minėjau anksčiau, nesvarbu, koks varžovas mūsų laukia, visada stengėmės, stengiamės ir stengsimės kovoti dėl 3 taškų“, – tvirtino D.Lastauskas.

Futbolo gerbėjai bilietus į šios dienos rungtynes gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir prekybos vietose.