D.Lastauskas: „Eisime į aikštę laimėti“

D.Lastauskas: „Eisime į aikštę laimėti“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš trečiadienio rungtynes su Gargždų „Banga“ (pradžia – 18 val.) sako, kad komandos laukia susitikimas su itin aukštą pasitikėjimą turinčiais varžovais.

„TOPsport A lygoje“ po 6 turų marijampoliečiai turi 8 taškus (po 2 pergales, lygiąsias ir pralaimėjimus) ir užima 5 vietą, o 6 taškus (1 pergalė, 3 lygiosios ir 2 pralaimėjimai) surinkę gargždiškiai yra 7-ti.

„Sūduva“ pastarajame ture išvykoje 2:0 pranoko Vilniaus raj. „Transinvest“, o „Banga“ tuo metu Marijampolėje sužaidė 2:2 su Alytaus „Dainava“. Dzūkijos komanda antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, bet „Banga“ sugebėjo atsitiesti ir išplėšti tašką. Gargždų ekipai įvarčius pelnė Dovydas Norvilas (65 min.) ir Vilius Piliukaitis (81 iš b.).

Mačą Gargždų komanda baigė be 88 min. pašalinto Justino Januševskio, tad šis gynėjas dėl diskvalifikacijos su „Sūduva“ žaisti negalės.

Tiesa, Marijampolės komanda dėl traumų taip pat turi nemažai sunkumų, kurie buvo matomi per rungtynes su „Transinvest“. „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas, nepaisydamas visų netekčių, sako, kad Gargžduose komanda sieks tik pergalės.

„Vykstame pas kovingą futbolą demonstruojančia komandą. Kaip ir sakiau po praeitų rungtynių, „Bangos“ kovos dvasia ir tikėjimas yra labai dideli. Manau, tai yra viena didžiausių jų varomųjų jėgų, – sakė treneris. – Mes, savo ruožtu, eisime į aikštę laimėti ir stengsimės tai padaryti savo atsidavimu bei noru.“