D.Lastauskas: „Eisime atiduoti širdį“

D.Lastauskas: „Eisime atiduoti širdį“

Šeštadienį 15 val. Marijampolės „Sūduva“ susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“, o mūsų komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad ekipos laukia dar vienas sunkus išbandymas.

Po 13 rungtynių „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 10 taškų ir užimą 9-ąją vietą. „Žalgiris“ yra surinkęs 29 taškus ir žengia trečias.

Vilniečiai yra laimėję 9 rungtynes, po 2 kartus sužaidę lygiosiomis ir pralaimėję. Jų įmušti ir praleistų įvarčių santykis – 20:6.

„Atvyksta šalies čempionai, šiuo metu demonstruojantys labai gerą formą, turintys nemažai kokybiškų, stiprių žaidėjų“, – taip varžovus apibūdino „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas.

„Žalgiris“ pastarajame ture gana tvirtai 2:1 nugalėjo „Kauno Žalgirį“, o „Sūduva“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su čempionato lyderiu „Panevėžiu“.

„Žaisime namie, todėl eisime kovoti ir atiduoti širdį, – sakė D.Lastauskas. – Vyrai parodė, kad galime kovoti su visais, reikia tik tą kovingą nusiteikimą perkelti į aikštę. Taip pat stengsimės pagaliau atrišti varžovų vartus ir įmušti įvartį.“