D. Lastauskas: „Atvyksta labai stiprus varžovas“

D. Lastauskas: „Atvyksta labai stiprus varžovas“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. žais pirmąsias sezono rungtynes pagrindinėje arenos aikštėje ant žolės. Į svečius sunkios savaitės pabaigai atvyksta Kauno raj. „Hegelmann“ komanda.

„Sūduva“ dar sekmadienį Širvintose 2:0 nugalėjo „Transinvest“ komandą, o trečiadienį Gargžduose su „Banga“ sužaidė 0:0.

Tuo metu „Hegelmann“ 3 rungtynėms turėjo viena diena daugiau. Praeitą šeštadienį Kauno r. komanda Telšiuose sužaidė 0:0 su „Džiugu“, o antradienį namie 0:1 nusileido Alytaus „Dainavai“.

„TOPsport A lygoje“ komandos šiuo metu rikiuojasi greta. „Hegelmann“ po 7 turų turi 11 taškų iš užima 4 vietą, o 9 taškus turinti „Sūduva“ žengia penkta.

„Užbaigsime itin sunkią savaitę, tačiau pagaliau žaisime savo pagrindiniame stadione. Komanda labai ilgai laukė šios akimirkos, nes tikrasis futbolas yra žaidžiamas ant žolės, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Ta proga noriu visus pakviesti į stadioną ir palaikyti mus, o mes stengsimės atsidėkoti geru žaidimu. Atvyksta tikrai stipri, kokybišką futbolą žaidžianti komanda, kuri jau ne kartą parodė, ko yra verta. Nebus galima aikštėje atsipalaiduoti nė sekundei. Laukia labai sunkios rungtynės.“