D.Lastauskas: „Atvyksta labai drausminga komanda“

D.Lastauskas: „Atvyksta labai drausminga komanda“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 19 val. per „Optibet“ A lygos 25 turo rungtynes savo stadione priims Alytaus „Dainavą“.

Šiuo metu turnyro lentelėje aukštesnę vietą užima alytiškiai. „Dainava“ per 24 rungtynes surinko 26 taškus ir žengia šešta, o 19 taškų po 23 rungtynių turinti „Sūduva“ – aštunta.

Dzūkijos atstovai pastarąsias trejas rungtynes baigė skirtingai. Liepos 16-ąją išvykoje 3:1 buvo įveikti Vilniaus „Riteriai“, vėliau namie sužaista 1:1 su „Kauno Žalgiriu“ ir nusileista „Šiauliams“ 1:2.

„Atvyksta gerai sukomplektuota, labai drausminga ir, nepaisant jauno amžiaus, brandų žaidimą demonstruojanti komanda, – apie varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. –  „Dainava“ labai gerai nuo gynybos pereina į atakas, greitai ieško kamuolio susigrąžinimo, kai jį praranda. Aišku, varžovai turi ir tam tikru spragų, kuriomis stengsimės pasinaudoti.“

Abejos komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną baigėsi šeimininkų pergalėmis. Marijampolėje balandžio 5 d. 2:0 laimėjo „Sūduva“, o Alytuje birželio 3 d. 2:1 – „Dainava“.

„Sūduvai“ per pirmąsias rungtynes įvarčius pelnė Aivaras Emsis ir Oynlola Kayode, o per antrąsias – vėl A.Emsis.

„Mūsų komanda, kaip visada, aikštėje turės atiduoti  visas jėgas, kad galėtume tikėtis teigiamo rezultato. Mus visus stumti į priekį turi ir žiūrovų palaikymas, kviečiu aistruolius negailėti savo balsų, nes komandai tai labai padeda“, – prašė treneris.