D.Lastauskas: „Alytaus komanda pagal žaidimą galėtų būti ir aukščiau“

D.Lastauskas: „Alytaus komanda pagal žaidimą galėtų būti ir aukščiau“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš šeštadienio „Optibet A lygos“ rungtynes Alytuje su „Dainava“ (pradžia – 15 val.) teigė, kad laukia sunkios rungtynės su gerą žaidimą demonstruojančia ekipa.

Marijampolės ir Alytaus komandos šiuo metu yra kaimynės ne tik gegografiškai, bet ir turnyro lentelėje. „Dainava“ po 15 turų turi 17 taškų ir užima 6-ąją vietą, o tašku mažiau turinti „Sūduva“ yra laipteliu žemiau.

Dzūkai yra įmušę 12 įvarčių, o į savuosius vartus kamuolį praleido 15 kartų. Pastarąsias dvejas rungtynes alytiškiai žaidė išvykoje su pirmojo ketverto ekipos ir, nepaisant kovingo pasirodymo, turėjo susitaikyti su pralaimėjimais „Kauno Žalgiriui“ (0:1) bei „Šiauliams“ (0:2).

Prieš tai „Dainava“ žaidė savo stadione ir net 5:0 sutriuškino Vilniaus „Riterius“.

„Alytaus komanda demonstruoja labai gerą futbolą, manau, jie pagal žaidimo kokybę galėtu ir turėtų būti turnyro lentelėje aukščiau, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris D.Lastauskas. – Vis dėlto „Dainava“ yra viena jauniausių komandų lygoje, tikriausiai tai jiems kartais ir pakiša koją. Bet kuriuo atveju, treneris Sergejus Kuznecovas atlieka nuostabų darbą su šia komanda, todėl visi labai laukiame rungtynių su savo šiuo metu tiesioginiais konkurentais.“

„Sūduva“ pastaruoju metu nepralaimi jau trejas rungtynes iš eilės lygoje. Dar dvejos rungtynės buvo laimėtos LFF taurės turnyre, tad nepralaimėtų rungtynių serija siekia jau 5 mačus. Pastarąjį kartą „Sūduva“ pralaimėjo prieš mėnesį – gegužės 2-ąją namie buvo nusileista „Šiauliams“ 0:2.

„Kaip visada, į aikštę eisime kovoti ir stengsimės laimėti, o kaip mums seksis – pamatysime“, – sakė D.Lastauskas.