D.Gvildžio ir V.Baranovskio mintys po rungtynių su “Dainava”

D.Gvildžio ir V.Baranovskio mintys po rungtynių su “Dainava”

Marijampolės  futbolo klubas “Sūduva” išvykoje po atkaklios kovos dviejų įvarčių skirtumu įveikė Alytaus “Dainavos” komandą. Po rungtynių tradiciškai surengtoje spaudos konferencijoje mintimis apie pasibaigusį susitikmą dalinosi vyriausiasis Marijampolės komandos strategas Darius Gvildys bei du įvarčius šiame mače įmušęs saugas Valentinas Baranovskis.

 

 

D.Gvildys po rungtynių kalbėjo :

“Pirmajame kėlinyje vyrai išėjo į aikštę “baltais kostiumais” – pasivaikščioti, pasirodyti. Dvi dienas vyrams sakiau, kad rungtynės bus labai sunkios, jeigu neįvertinsime varžovų, leisime jiems laisvai žaisti. Komanda, siekianti aukštų tikslų turi pradėti žaisti nuo pirmų minučių. Šios rungtynės davė daug pamąstymų ateičiai. Manęs netenkino kai kurių žaidėjų atsinešimas, o kai į žaidimą neįsilieja du žmonės griūna rungtynių planas. Antrajame kėlinyje žaidėme agresyvų futbolą – tokį, kokio aš ir reikalauju. Šiuolaikinis futbolas nėra toks, kad du šeši žaidėjai ginasi, o du puola. Puola visa komanda, ginasi taip pat visa komanda.”

 

 

V.Baranovskis po rungtynių kalbėjo :

“Šiandien buvo sunkios rungtynės su dviem skirtingais kėliniais. Galbūt išėjome į aikštę neįvertinę varžovų ir todėl praleidome įvartį. Varžovai tikrai buvo pranašesni visuose komponentuose. Viską pasako tai, kad pirmajame kėlinyje mes nekėlėme nė vieno kampinio…Antrajame kėlinyje susiėmeme ir laimėjome rungtynes, bet tai tikrai buvo sunku. Šiandienos varžovų komandai atidaviau daug ( V.Baranovskis žaisti į Marijampolę atvyko iš “Dainavos” klubo – fksuduva.lt ) , bet negaliu pasakyti, kad buvo gaila mušti įvarčius į jos vartus, turiu tai daryti, nes esu profesionalas.”