D.Gvildys: „Savo tikslus turime pagrįsti solidžiu žaidimu“

D.Gvildys: „Savo tikslus turime pagrįsti solidžiu žaidimu“

??????????????????????

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį stos į kovą su FC „Šiauliai“ klubu. Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su vyriausiuoju komandos treneriu Dariumi Gvildžiu.

 

Paklaustas, ko šiose rungtynėse reikalaus iš savo auklėtinių, treneris pabrėžė solidumą ir treniruočių „namų darbų“ įgyvendinimą.

„Aš manau, kad tai labai svarbios ir sunkios rungtynės mums, nes negalime sau leisti prarasti taškų. Savo tikslius turime pagrįsti solidžiu žaidimu ir pasiektais rezultatais. Kovoje su „Šiauliais“ planuojame aktyviai žaisti priekyje ir įgyvendinti tai, ką dirbome per treniruotes.“

 

Treneris apgailestavo dėl to, kad vidurio gynėjai M.Ugge ir D.Isoda turės praleisti rungtynes dėl geltonų kortelių, bet teigė, jog pilnai pasitiki juos pakeisiančiais žaidėjais.

„Taip, mums dėl diskvalifikacijų negalės padėti gynėjai Maximiliano Ugge ir Darius Isoda. Vis dėlto tai nėra nepakeičiami futbolininkai – Tomas Snapkauskas ir Ilya Tsyvilko yra to paties lygio žaidėjai. Tiesa, šiems žaidėjams problema gali tapti menkas susižaidimas tarpusavyje.“

 

Praėjusiame mače dėl įvairių traumų ir negalavimų komandai padėti negalėjo Milošas Kovačevičius, Audrius Brokas, Mohamad Kdouh, Povilas Kiselevskis ir komandos naujokas legionierius iš Ispanijos Carlosas Martinezas. Anot trenerio, pastarieji du žaidėjai šį šeštadienį galės pasirodyti aikštėje.

„Rungtynėms pasiruošę bus Carlosas Martinezas ir Povilas Kiselevskis. Jie dalyvavo komandos treniruotėse ir turėtų būti pasiruošę žaisti. A.Broko lūžęs raktikaulis dar nėra pilnai sugijęs ir jo pasirodymo aikštėje gali tekti laukti apie mėnesį. Mohamadui Kdouh ir Milošui Kovačevičiui dar reikia laiko sveikti –  praeis 2-3 savaitės, kol šie žaidėjai galės dirbti pilna jėga.“

 

Paklaustas, kokios įtakos komandos žaidimui gali turėti savaitgalį prognozuojamas karštis, treneris nedaugžodžiavo ir teigė, jog abiems komandos sąlygos bus vienodos.

„Dėl to žaisti tikrai nebus lengviau, bet toks laikas tvarkaraštyje yra numatytas ir jis pakeistas nebuvo. Vis dėlto sąlygos abiems komandoms yra vienodos ir turėsime prie to prisitaikyti.“

 

Taigi šeštadienį, rugpjūčio 2 dieną, 12 valandą Marijampolės „Arvi” futbolo arenoje „Sūduvos” ir „Šiaulių” klubai stos į kovą dėl pergalės. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!