D.Gvildys: „Oro sąlygos neleido žaisti futbolo, bet norėjome pradžiuginti žiūrovus“

D.Gvildys: „Oro sąlygos neleido žaisti futbolo, bet norėjome pradžiuginti žiūrovus“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė paskutines „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes savo aikštėje 2013-ųjų metų sezone. Po stiprios liūties vykusiose rungtynėse marijampoliečiai rezultatu 2-0 įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje „Sūduvą“ atstovavo vyriausiasis treneris Darius Gvildys bei pirmojo įvarčio autorius Valentinas Baranovskij.

 

IMG_0327 (1280x853)D.Gvildys po rungtynių kalbėjo:

„Norėjosi laimėti ir nudžiuginti savo žiūrovus, kurie visą sezoną kantriai ėjo į stadioną. Šiandien vyrai parodė valines savybes, nes aikštės kokybė ir lietus neleido pademonstruoti to, ką mes paprastai žaidžiame. Tokios oro sąlygos neleidžia žaisti futbolo, jį apibūdinčiau kaip „mušk į priekį ir žaidimas pats ateis“. T.Radzinevičius šiandien parodė savo meistriškumą, kai jis žaidžia atakos smaigalyje, žaidime atsiranda mintis. Mes žaidžiame iki galo ir tebetikime, kad galime iškovoti trečią vietą.“

 

V.Baranovskij po rungtynių kalbėjo:

„Abiems komandoms buvo labai sunku žaisti – vandens buvo kone iki kelių. Futbolas buvo toks, kad reikėjo mušti kamuolį į priekį ir kovoti. Šįkart mes sukovojome truputį geriau ir įmušėme du įvarčius. Rezultatas geras, kovosime dėl trečios vietos. Situacijoje, kai pelniau įvartį, sulaukiau puikaus Tomo perdavimo ir man tereikėjo „įstumti” kamuolį įvartus. Tomo meistriškumas padėjo man pelnyti įvartį. Šiandien mūsų komanda labiau norėjo laimėti, nes vis dar galime pakovoti dėl medalių. Mums visos rungtynės yra aukso vertės ir buvo labai malonu iškovoti pergalę prieš savo žiūrovus.”