D.Gvildys: „Negalėjau atpažinti savo komandos“

D.Gvildys: „Negalėjau atpažinti savo komandos“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai patyrė labiausiai netikėtą pralaimėjimą pasiruošimo 2014 metų sezonui metu – šeštadienį suvalkiečiai namuose rezultatu 1-4 nusileido I lygos Kauno „Stumbro“ komandai.

 

Fksuduva.lt apie patirtą pralaimėjimą, jo priežastis ir padarinius pasikalbėjo su vyriausiuoju komandos treneriu Dariumi Gvildžiu.

 

„Sūduvos“ futbolininkai nusileido Kauno „Stumbro“ komandai rezultatu 1-4. Kas nutiko?
Tai varžovo neįvertinimas, už kurį buvome nubausti savų žiūrovų akyse. Šiandien vietoje laisvos dienos su komanda analizavome rungtynių įrašą ir darome treniruotę, nes žaidėjai poilsio nenusipelnė. Po šių rungtynių komanda padarė visų žaidėjų susirinkimą, o vaizdo peržiūros metu akcentavome padarytas klaidas.

 

Darėte rungtynių peržiūrą ir viską išsamiai įvertinote. Kokie veiksmai lėmė pralaimėjimą?
Atitinkamose situacijose „nepalydėjome“ žmonių, leidome laisvai pramušti, prie kampinio dengėme ne tuos žmones. Vis dėlto tai labiausiai psichologinės priežastys, nes komanda taip pasikeisti negali – Kipre labai stiprūs varžovai turėdavo keturias progas įmušti, o čia vien per pirmąjį kėlinį praleidome keturis įvarčius. Matėme kamuolio perlaikymų, nedrausmingo žaidimo momentų. Mane komanda nustebino iš blogos pusės.
Yra žaidėjų, kurie mano, kad turi vietą pagrindinėje sudėtyje, tačiau reikės labai stipriai permąstyti dėl sudėties, dėl komandos.

 

Kokie tolimesni pasiruošimo sezonui planai?
Toliau ruošimės pagal turimą planą, o penktadienį žaisime draugiškas rungtynes su „Jūrmala“ komanda iš Latvijos. Turėsime įrodyti, kad šiose rungtynėse nesimatė tikrojo komandos veido. Man kaip treneriui buvo gėda žiūrėti į komandos žaidimą. Gavome šaltą dušą, tačiau galbūt geriau, kad tai įvyko šiose rungtynėse, o ne pavyzdžiui rungtynėse su „Banga“. Čia žaidė ne ta komanda, kuri kovojo su Serbijos „Sloboda“ ar Kijevo „Dinamo“ jaunimu.