D.Gvildys: „ Buvo perdaug momentų, kai perlaikydavome kamuolį“

D.Gvildys: „ Buvo perdaug momentų, kai perlaikydavome kamuolį“

 

IMG_2687 (1280x853)Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiame sezone patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą per penkis turus. Šįkart marijampoliečiai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 nusileido šalies vicečempionams Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams.

 

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo Marijampolės klubo vyriausiasis treneris Darius Gvildys ir vartininkas Džiugas Bartkus.

 

D.Gvildys po rungtynių kalbėjo:

„Daug komentuoti nėra ką – suklydome gynyboje, praleidome, o įmušti mums kol kas nesiseka. Per pertrauką į aikštę išleidome antrą puolėją siekdami paaštrinti puolimą, tai pavyko, bet rezultatas liko 1-0. Manau, kad dėl vienodai atsakingi tiek saugai, tiek puolėjai. Šiandien buvo daug momentų, kai žaidėjai perlaikydavo kamuolį ir tai stabdydavo atakas ir trukdė kurti gerus momentus.“

 

D.Bartkus po rungtynių kalbėjo:

„Patys matėte, mes praleidome įvartį, o imušęs „Atlantas“ atsitraukė ir sugebėjo įgytą pranašumą išlaikyti. Tai buvo kelintos rungtynės šį sezoną, kai turime ne mažiau progų nei varžovai, bet pralaimime rungtynes. Negaliu pasakyti, kas dėl to kaltas, bet matau faktą, kad įmušame mažai įvarčių. Nesu linkęs kažko „nurašyti“ sėkmei – esame patys kalti, yra posakis „Geriems sekasi“. Esu savikritiškas ir savo žaidimo tikrai nevertinu gerai. Bandau gelbėti komandą, padėti jai, bet kol kas to padaryti nepavyksta. Šios rungtynės buvo labai svarbios, nes tiek mes, tiek „Atlantas“ sezoną pradėjome ne labai gerai.