D.Gvildys apie rungtynes su „Šiauliais”: „Sieksime tik pergalės”

D.Gvildys apie rungtynes su „Šiauliais”: „Sieksime tik pergalės”

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiandien, kovo 13 dieną, savo aikštėje žais „Smscredit.lt A lygos“ antrojo turo rungtynes su „Šiaulių“ klubu. „Sūduvos“ komandos vyriausiasis treneris Darius Gvildys apie būsimas rungtynes kalbėjo, jog šiame mače bus reikalinga tik pergalė.

„Po pralaimėtų atidarymo rungtynių vyrams nebuvo lengva, jie išgyveno dėl nesėkmingai pradėto čempionato. Rungtynėse su „Atlantu“ mums trūko tikslumo, tarpusavio supratimo. Aišku, nesinori pernelyg daug žvalgytis atgal, stengiamės koncentruotis į kitas rungtynes, kurias būtina laimėti“,- teigė strategas.

„Gerų naujienų apie traumuotus futbolininkus neturime. Bet rungtynėse su „Šiauliais“ kovosime, atiduosime visas jėgas, kad pasiektume pergalę. Galvojame tik apie tai“,- užtikrintai kalbėjo D.Gvildys.

Treneris teigė, kad ypatingai sezono pradžioje komandai labai reikalingas žiūrovų palaikymas.

„Šiaulių miesto komanda yra labai įdomi, jauna, bėganti. Laukia tikrai įdomios rungtynės. Norėčiau pakviesti žiūrovus atvykti į palaikyti komandos, nes tai mums labai svarbu“,- sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris.

„Sūduvos“ ir „Šiaulių“ susitikimas vyks trečiadienį 19 valandą „Arvi“ futbolo arenos manieže. Kviečiame atvykti ir padėti „Sūduvai“ siekti pirmosios pergalės!