D.Galkevičius: „Iššūkių nesibaidau!”

D.Galkevičius: „Iššūkių nesibaidau!”

_F6O0781

Prieš šios dienos rungtynes su Kauno „Stumbru” Marijampolės sirgaliai turės unikalią galimybė išmėginti jėgas futbolo stadione su „Sūduvos” saugu Dominyku Galkevičiumi. Tiesa, tai bus virtuali futbolo aikštė ir oponentų galimybės įveikti profesionalų futbolininką – kur kas didesnės, nei ant žaliosios vejos. Tuo labiau, kad Dominykas pripažįsta, kad šioje, virtualioje futbolo plotmėje jis žengia tik pirmuosius žingsnius.    

 

  • Dominykai, kiek esi susipažinęs ar įgudęs tokiose virtualiose pramogose?

 

Tiesa sakant, tai bus toks rimtesnis mano debiutas šiame žaidime. Žaidybinių pultelių rankose esu laikęs, manau pradžiai to užteks (juokiasi) Reikės laiko apsiprasti, pajusti žaidimo subtilybes, bet iššūkių aš nebijau, tad lengva varžovams neturėtų būti.

 

 

  • Galima sakyti, esate panašioje situacijoje kaip „12 kėdžių” pagrindinis herojus Ostapas Benderis, stojęs į kovą simultanan prieš Vasiukų šachmatininkus. Ostapas gerai žinojo tik vieną ėjimą pėstininku, bet pasitikėjimo savimi jam netrūko. Ar tai – ir tavo stiprioji pusė?

 

Be abejonės, pasitikėjimas savimi yra svarbus bet kurioje veikloje. Galvoju, kad man turėtų pagelbėti „naujoko sėkmės“ faktorius, gebėjimas improvizuoti, aikštės matymas ir, žinoma, sirgalių pagalba!

 

 

  • Robertas Vėževičius leido sau suabejoti sėkmingu jūsų pasirodymuNuošalėje”. Ką tu į tai gali atsakyti?

 

Palinkėčiau Robertui labiau pasitikėti komandos draugais. Tiesa, galbūt jis jaučia kylančią grėsmę ir konkurenciją šiame žaidime, tai nori atbaidyti potencialius varžovus (juokas).

 

 

 

  • Pakalbėkime apie vis tik pagrindines šio vakaro rungtynes tarp „Sūduvos“ ir „Stumbro“. Su kauniečiais jau žaidėme pirmajame rate. Kokį įspūdį paliko varžovai?

 

Visų pirma, jie – kovinga komanda. Stengiasi žaisti savo žaidimą, siekia kontroliuoti kamuolį, turi pajėgių, galinčių įmušti žaidėjų priekinėje linijoje. Tą įrodė ir pirmajame susitikime, kuriame žiūrovai mate du skirtingus kėlinius. Vis tik, antrajame kėlinyje buvome stipresni ir įrodėme savo pranašumą.

 

 

 

 

  • Kaip pačio sveikatos reikalai? Kada galime tikėtis pasirodant aikštėje?

 

Sveikata gerėja. Pirminės prognozės buvo, kad gydymas užtruks 6-8 savaitės, dabar jau praėjo mėnuo. Užsiiminėju kiekvieną dieną, o kada būsiu pasirengęs sportuoti pilna jėga, spręs komandos medicininis personalas. Tikiuosi tas laikas ateis jau greitai.

 

 

  • Dėkui už atsakymus ir sėkmės futbolo aikštėse – tiek virtualiose, tiek tikrose!

 

 

 

Taigi, proga susirungti ir palaikyti  Dominyką Galkevičių šiandien, nuo 19:00, kavinėje „Nuošalė“, o pagrindinio futbolo įvykio – rungtynių tarp „Sūduvos“ ir „Stumbro“ pradžia – 20:00 Marijampolės „Arvi” arenoje.

 

 

 

 

Laukiame Jūsų!

Save