D. Antanavičius su jaunimo rinktine vyks į Kiprą

D. Antanavičius su jaunimo rinktine vyks į Kiprą

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė pirmadienį išvyks į Kiprą, kur surengs pirmąją šiais metais treniruočių stovyklą ir per savaitę susitiks su trimis varžovais.

Kviečiame įsigyti čempioniškąjį „Sūduvos“ šaliką.

Stovykloje nedalyvaus nemaža dalis pagrindinės sudėties žaidėjų, kurie turi įsipareigojimus savo klubams (tarp jų yra ir Giedrius Matulevičius), su kuriais įpusėjo arba ruošiasi naujam sezonui. Sudėtyje šį kartą bus šeši  U-17 ir U-19 nacionalinėms  komandoms atstovavę NFA akademijos žaidėjai ir įprastai mažiau jaunimo rinktinėje pasireikšti gaunantys futbolininkai.

Pasikeitusios U-21 rinktinės stovykloje lauks trejos rungtynės – sausio 17 dieną (trečiadienį) susitiks su Larnakos AEK klubu, sausio 18 dieną (ketvirtadienį) išbandys jėgas su Danijos U-19 rinktine, o sausio 21 dieną (sekmadienį) planuojama dvikova su Rusijos aukščiausios lygos klubu Jekaterinburgo „Ural“.

Tai bus pirmoji iš keturių šiais metais organizuojamų papildomų U-21 rinktinės stovyklų, kuriose vyriausiojo trenerio Carito Falcho štabas galės įvertinti potencialius naujokus, padėti jaunesnio amžiaus rinktinių žaidėjams integruotis į U-21 rinktinę bei treniruotėse šlifuoti taktinius bei fizinius aspektus.

2018-ųjų „Sūduvos“ kalendorių galima įsigyti parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Pasak C. Falcho, stovykla jam leis geriau pažinti ilgai stebėtus žaidėjus ir tobulinti žaidimą: „Visų pirma, labai džiugu, jog turėsime papildomas rinktinės stovyklas. Esu sakęs, jog per metus turėti kelias dienas treniruočių prieš svarbias rungtynes yra tikrai mažas laiko tarpas. Tad tokios pratybos mums suteiks daugiau lankstumo, padės ir treneriams geriau pažinti žaidėjus, ir patiems futbolininkams, ypač naujokams, adaptuotis prie komandos žaidimo bei darbo disciplinos. Taip pat tai bus pasiruošimo dalis ateinantiems Europos čempionato atrankos mačams kovą“.

„Visgi pagrindinis šių stovyklų programos tikslas – pagerinti jaunųjų talentų perėjimą iš jaunimo į vyrų futbolą naudojant individualias ir komandines taktines treniruotes. Mūsų talentai gaus neįkainojamos patirties dalyvaujant tarptautinėse rungtynėse, o trenerių štabas padės jiems adaptuotis tiek fiziškai, tiek psichologiškai“, – dėstė specialistas iš Danijos.

Kitos papildomos rinktinės stovyklos numatomos gegužės–birželio, rugpjūčio–rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjų sąrašas

Vartininkai:

Arijus Bražinskas – „Sheffield Wednesday“ (Anglija)
Lukas Paukštė – be klubo
Vilius Stebrys – Nacionalinė FA

Gynėjai:

Rimvydas Sadauskas – Kauno „Stumbras“
Ričardas Šveikauskas – „Palanga“
Aleksandras Levšin – be klubo
Sigitas Olberkis – be klubo
Aldas Korsakas – be klubo
Domantas Šimkus – Klaipėdos „Atlantas“
Martynas Medelinskas – „Royal Antwerpen“ (Belgija)
Džiugas Raudonius – Nacionalinė FA

Saugai:

Dovydas Virkšas – Klaipėdos „Atlantas“
Matas Ramanauskas – Nacionalinė FA
Matas Vareika – Nacionalinė FA
Svajūnas Čyžas – „Trakai“
Domantas Antanavičius – Marijampolės „Sūduva“
Tomas Dombrauskis – Telšių „Džiugas“
Titas Milašius – „FCB Escola Varsovia“ (Lenkija)
Domantas Vitkus – Nacionalinė FA
Klaidas Janonis – be klubo
Skirmantas Rakauskas – Klaipėdos „Atlantas“
Domantas Putrius – Nacionalinė FA

Puolėjai:

Edvinas Baniulis – be klubo
Manfredas Ruzgis – „Koln“ (Vokietija)
Ernestas Mickevičius – Kauno „Žalgiris“