„Crvena zvezda“ treneris: „Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės“

„Crvena zvezda“ treneris: „Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės“

Belgrado „Crvena zvezda“ vyriausiasis treneris Vladanas Milojevičius po Čempionų lygos atrankos I etapo pirmųjų rungtynių Marijampolėje su „Sūduva“ teigė, kad jautėsi skirtingo lygio komandų pasirengimas.

„Matėme tokią „Sūduvą“, kokios ir tikėjomės. Tik nesitikėjau, kad varžovai rungtynių pradžioje tiek dėmesio skirs gynybai, nes tai yra savo čempionate pirmaujanti komanda, dominuojanti Lietuvoje. Susikūrėme pakankamai progų įvarčiams pelnyti, tačiau reikėtų jomis pasinaudoti. Yra kaip yra, sužaista tik pirmoji dvikovos pusė, – kalbėjo serbas. – Jautėsi, kad varžovai yra varžybiniame ritme, o mums tai buvo tik pirmosios oficialios rungtynės. Namie turime sužaisti daug geresnes rungtynes.

Negaliu sakyti, kad esu nepatenkintas, pavyko įvykdyti daug ką, ką buvome suplanavę. Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės, varžovai naudoja 5 gynėjų liniją, o tokį bloką pramušti nėra lengva. Pozityvu, kad kūrėme progas, tuo galiu būti patenkintas. Yra ir taisytinų dalykų, kuriuos turime pagerinti iki atsakomojo mačo“.

Antrąsias rungtynes komandos žais liepos 16 d. Belgrade.