Čempionato turas baigėsi „Sūduvos” lygiosiomis Jonavoje

FinalScore-Recovered

Marijampolės „Sūduvos” klubui antrą kartą per savaitę teko įvertinti Jonavos ekipos kovingumą namuose. „SMScredit.lt A lygos“ XV ture „Sūduva” sužaidė lygiosiomis išvykoje su „Lietavos” klubu 1:1 (1:1).

„SMScredit.lt A lygos“ XV ture Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas sugrįžo į Jonavą, kurioje ir vėl susitiko su „Lietavos” komanda. Sekmadienį dramatiškame LFF taurės III etapo susitikime Marijampolės klubas iš tolimesnės kovos eliminavo Jonavos ekipą, todėl prieš XV turo susitikimą „Lietavos” klubas nestokojo pasitikėjimo savo jėgomis. Prieš susitikimą Jonavoje „Sūduvos” sudėtyje įvyko tam tikrų pakeitimų lyginant su LFF taurės rungtynėmis. Atakos priekyje Karolį Laukžemį startinėje sudėtyje pakeitė, po galinio raumens traumos į sportinę formą sugrįžtantis, Tomas Radzinevičius. Taip pat startinėje rotacijoje pasikeitimų įvyko krašto saugų pozicijoje, Valentiną Baranovskį pakeitė, po čiurnos traumos sugrįžęs, Admiras Kecapas.

Marijampolės klubas aktyviai pradėjo susitikimą Jonavoje, 4-ą minutę Giedriaus Kvedaro budrumą patikrino Pauliaus Janušausko baudos smūgis, bet vartininkas atmušė smūgį prieš save. Neilgai trukus greitos atakos metu Tomui Radzinevičiui nepavyko smūgis po gero Admiro Kecapo perdavimo iš krašto. Vis dėlto energinga susitikimo pradžia  įvarčiu nevirto. Vangiai susitikimą pradėjusi  Jonavos ekipa surengė puikią ataką, kuomet 18-ą  rungtynių minutę Artūras Rocys idealiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Tomui Salamanavičiui, kuris savo šansą išnaudojo ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Po netikėto įvarčio „Sūduvos” klubas visiškai perėmė žaidimo kontrolę, vis dėlto progų realizacija ir vėl trukdė pelnyti įvartį, savo progų neišnaudojo prieš vartus iššokęs Karolis Chvedukas bei Tomas Radzinevičius. Vis dėlto „Sūduvai“ pavyko išlyginti rezultatą 36-ą susitikimo minutę, po Ernesto Veliulio perdavimo iš krašto puikiai sukurtą progą išnaudojo  Admiras Kecapas. Kėlinio pabaigoje „Sūduvos” gynėjams taip pat pavyko sukurti dvi pavojingas progas, Miljanas Jablanas atakavo visai šalia virpsto baudos smūgiu, o kitos atakos metu Algio Jankausko smūgis galva kliudė „Lietavos” vartų skersinį.

Iškart po pertraukos antrąsyk pasižymėti galėjo link vartų perdavimo sulaukęs Admiras Kecapas, bet smūgis buvo nestiprus. 54′ rungtynių minutę aikštėje pasirodė, po kojos piršto lūžio atsigavęs, Predragas Pavlovičius, kuris įnešė taip reikalingos energijos antroje susitikimo pusėje. Antrojo kėlinio viduryje puikų šansą antrą kartą pasižymėti A.Kecapui sukūrė Tomas Radzinevičius, kuris aukštu perdavimu baudos aikštelėje surado serbą, kuriam nepavyko suklaidinti „Lietavos” vartininko G.Kvedaro. 70′ rungtynių minutę aikštėje pasirodė Karolis Laukžemis, kuris aikštėje pakeitė Tomą Radzinevičių, kuris ne kartą po grubios „Lietavos” žaidėjų pražangos atsidūrė ant žaliosios vejos. Paskutinę kompensuoto laiko minutę „Sūduvos” ekipai pergalę galėjo padovanoti Ernestas Veliulis, bet saugo smūgis skriejo virš skersinio.

„Sūduvos” sudėtis

Ivanas Kardumas, Miljanas Jablanas, Algis Jankauskas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Paulius Janušauskas, Nerminas Jamakas, Karolis Chvedukas (54′ Predragas Pavlovičius), Ernestas Veliulis, Admiras Kecapas, Tomas Radzinevičius (70′ Karolis Laukžemis).

Rungtynių eiga:

4′ „Lietavos” vartininkas Giedrius Kvedaras prieš save atmušė stiprų Pauliaus Janušausko baudos smūgį.

18 „Lietavos” klubo saugas Artūras Rocys puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Tomui Salamanavičiui, kuris savo šansą išnaudojo ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

36′ Ernesto Veliulio perdavimą iš krašto „uždarė“  „Lietavos” gynėją aplenkęs Admiras Kecapas.

40′ Tomas Radzinevičius (Sūduva) baudžiamas geltona kortele už ginčus su šoniniu arbitru.

78′ Eisvinas Utyra (Lietava) baudžiamas geltona kortele.

88′ Andro Švrljuga (Sūduva) baudžiamas geltona kortele.

91′ Aleksandras Šušnjaras (Lietava) baudžiamas geltona kortele.

92′ Paskutinę kompensuoto laiko minutę pavojingai virš skersinio smūgiavo Ernestas Veliulis.