Būsimi varžovai: „Neman“ sudėtyje – V. Glebas ir Lietuvoje žaidęs M. Lukaševičius

Būsimi varžovai: „Neman“ sudėtyje – V. Glebas ir Lietuvoje žaidęs M. Lukaševičius

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. „Arvi“ futbolo manieže sužais kontrolines rungtynes su Baltarusijos čempionate 2017 metais 6-ąją vietą užėmusia Gardino „Neman“ komanda.

„Neman“ pernai per 30 rungtynių surinko 49 taškus, o čempione tapusi Barysavo BATE ir antrojoje vietoje likusi Minsko „Dinamo“ – po 68. Trečiąją vietą užėmė Europos lygos atrankos I etape įveiktas Soligorsko „Šachtior“ (65).

Rezultatyviausiai Gardino komandoje pernai žaidė Pavelas Savickis, pasižymėjęs 15 kartų, tačiau žiemą jis perėjo į Bresto „Dinamo“.

Bene garsiausias „Neman“ žaidėjas yra elitiniuose Europos klubuose žaidusio Aleksandro Glebo jaunesnysis brolis Viačeslavas.

Lietuvos futbolo gerbėjams taip pat gerai pažįstamas yra baltarusis Maksimas Lukaševičius. Jis nuo 2013 metų žaidė įvairiuose Lietuvos klubuose (Tauragės „Tauras“, „Šilutė“, „Palanga“, Klaipėdos „Koralas“), o vasario viduryje pasirašė kontraktą su „Neman“.

Mūsų komandoje šeštadienį neišvysime penkių į Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo rinktines išvykusių žaidėjų (Algio Jankausko, Karolio Laukžemio, Vaido Slavicko, Ovidijaus Verbicko ir Giedriaus Matulevičiaus), traumą besigydančio Aleksandro Živanovičiaus ir kojos skausmus jaučiančio Josipo Tadičiaus. Tačiau į rungtynes atvykę futbolo gerbėjai tikriausiai išvys brazilo Bruno Dybalo debiutą „Sūduvoje“.

Įėjimas į rungtynes – nemokamas.