Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

FK-Tauras

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, iškovoję pergalę Šiauliuose, grįžta į „Arvi“ futbolo areną ir čia sieks savo sąskaitą padidinti dar trimis taškais. Varžovas bus visai neseniai „Sūduvą“ nuskriaudęs Tauragės „Tauras“. Mačas vyks rugsėjo 23 dieną, pirmadienį, 19 valandą.

 

Šiuo metu „Tauro“ pavadinimas Marijampolės „Sūduvos“ sirgaliams siejasi su nemaloniais ir netolimais prisiminimais. Rugsėjo 7 dieną Tauragėje rimtų ketinimų į trečią vietą turėjusi „Sūduva“ nesugebėjo iškovoti pergalės, prarado du svarbiu taškus ir itin komplikavo šansus kilti turnyrinėje lentelėje.

 

„Tauro“ klubui 2013 – ųjų metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionatas yra toli gražu ne pats sėkmingiausias. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje žengianti komanda yra surinkusi 5 taškus ir per 26 mačus praleidusi net 80 įvarčių.

 

Vis dėlto pastaruoju metu „Tauro“ žaidimo kreivė pakilo – lygiosios su „Sūduva“, kova iki paskutinių minučių su „Kruoja“ ir „Banga“. Nuopelnus dėl to, ko gero, galima skirti prie komandos vairo sugrįžusiam treneriui Gedeminui Jarmalavičiui. Būtent jis vadovavo komandai pastarosiose trejose rungtynėse ir suteikė savo komandai daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

 

Rungtynėse su „Sūduva“ Tauragės komandai dėl geltonų kortelių padėti negalės vienas iš labiausiai patyrusių komandos žaidėjų gynėjas Mantas Lėkis.

 

Ar „Sūduva“ sugebės atkeršytti už svarbius taškus, prarastus Tauragėje? Ar „Tauras“ pratęs sėkmingą žaidimą, ar vis dėlto palūš?

 

Tiesioginę rungtynių transliaciją pirmadienio vakarą bus galima stebėti futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.