Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

Būsimas varžovas: Tauragės „Tauras“

 

FK-TaurasMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau rytoj, rugsėjo 7 dieną, žais atidėtas „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes su Tauragės „Tauro“ klubu. Mačas vyks Tauragės dirbtinės dangos aikštėje, jo pradžia – 16 valandą.

 

Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse. Svarbiausių rungtynių įvykių atnaujinimus pateiks fksuduva.lt

 

„Sūduva“ ir „Tauras“ šiame sezone buvo susitikę dukart. Pergales abiejuose rungtynėse rezultatais 6-1 ir 3-0 iškovojo marijampoliečiai. Tauragės klubui šiame sezone kol kas niekaip nepavyksta atrasti sėkmingo žaidimo formulės. Būsimi „Sūduvos“ varžovai šių metų čempionate kol kas surinko tik keturis taškus ir patyrė 21 pralaimėjimą.

 

Permainų vėjų į komandos žaidimą įnešti pabandys po kelių metų pertraukos prie komandos vairo grįžtantis treneris Gedeminas Jarmalavičius. Jis taps jau trečiuoju “Tauro” strategu šį sezoną. Anksčiau Tauragėje dirbo baltarusis Aleksandras Brazevičius, pastaruoju metu neilgai darbavosi turkas Ramazanas Silinas.

 

G.Jarmalavičius šio sezono pradžioje darbavosi Alytaus „Dainavos“ komandoje, o praeityje yra dirbęs ir „Sūduvos“ klube.

 

Pavojingiausias „Tauro“ futbolininkas puolime yra puolėjas Vytautas Dragūnevičius. Jis 2013 metais kamuolį į „Sūduvos“ vartus siuntė jau triskart – du įvarčius pelnė draugiškose ikisezoninėse rungtynėse, o kartą kamuolį į tinklą pasiuntė ir pirmojoje Marijampolės ir Tauragės komandų akistatoje.