Būsimas varžovas: „Šiauliai”

Būsimas varžovas: „Šiauliai”

 

fc_siauliai_logoMarijampolės „Sūduvos“ klubas sužinojo, kad UEFA Europos lygos fronte išmėgins jėgas su FK „Turnovo“ klubu iš Makedonijos, bet iki tol marijampoliečiams dar reikės sužaisti labai svarbų mačą „Smscredit.lt A lygoje“. Birželio 28 dieną 19 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje „Sūduva“ priims „Šiaulių“ klubą.

 

Saulės miesto futbolininkai sezoną pradėjo gana sėkmingai, bet vėliau pradėjo barstyti daugiau taškų ir šiuo metu jau užleido šeštąją poziciją „Bangos“ klubui. „Šiauliai“ pralaimėjo pastarąsias ketverias rungtyes, o ši serija prasidėjo nemalonia nesėkme prieš namuose prieš Alytaus Dainavos komandą ( pralaimėta 1-5 ).

 

Būtent po rungtynių su Dzūkijos ekipa „Šiaulių“ klube įvyko permainų – komandą paliko net penki pagrindinės sudėties žaidėjai – Tomas Snapkauskas, Deividas Lunskis, Georgas Alaverdashvilli, Marko Rašo bei vartininkas Šarūnas Jurevičius.

 

Susilpnėjusios sudėties „Šiauliai“ garbingai priešinosi visiems būsimiems priešininkams – Panevėžio „Ekranui“ ( 1-2 ), Pakruojo „Kruojai“ ( 3-4 ) bei Gargždų „Bangai“ ( 0-1 ), bet taškų nė viename susitikime iškovoti nesugebėjo.

 

Iš komandoje likusių žaidėjai tikri komandos ramsčiai yra gynėjas Mantas Fridrikas, saugai Tautvydas Eliošius bei Arminas Vaskela.

 

Pirmieji du „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ susitkimai buvo labai atkaklūs ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Dvikova Marijampolėje baigėsi be įvarčių, o Šiauliuose komandos įmušė po vieną įvartį.

 

Taigi ar „Sūduvai“ pavyks pirmą kartą šiame sezone įveikti „Šiaulius“? Ar šiauliečiai nutrauks savo rungtynių be taškų seriją? Atsakymai į šiuos klausimus laukia penktadienį Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje.

 

Rungtynių pradžia 19 valandą. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!