Būsimas varžovas: „Šiauliai“

Būsimas varžovas: „Šiauliai“

logo (1)

Sėkmingai susiklosčius rungtynėms uostamiestyje Marijampolės „Sūduva“ po kelių nesėkmingų rungtynių ir vėl iškovojo pergalę. Marijampoliečiai palaužė „Klaipėdos granitą“, o jau šį savaitgalį bandys pergalių seriją pratęsti. Į „Arvi“ futbolo areną atvyks lygos autsaideriai „Šiauliai“.

 

Praėjęs „Smscredit.lt A lygos“ turas abiems ekipoms atnešė po tris taškus. Marijampoliečiai išvykoje privertė pasiduoti „Klaipėdos granitą“, tuo tarpu „Šiauliai“ iškovojo pirmąją sezono pergalę ir įveikė Pakruojo „Kruoją“.

 

„Sūduviečiai“ jau 16 minutę buvo pasiųsti į nokdauną, kuomet po klaidos gynyboje pasižymėjo „Kl. granito“ puolėjas Karolis Laukžemis. Marijampolės ekipa atsitiesti pavyko kėlinio pabaigoje. Ernestas Veliulis su kamuoliu iš kairiojo atakos krašto veržėsi į aikštės vidurį ir smūgiavo į vartus, kamuolys rikošetu atsimušęs į Tomo Radzinevičiaus nugarą pakeitė kryptį ir klaipėdiečių vartininkas Tadas Simaitis kamuolį atmušė, bet pirmasis prie kamuolio suskubo Valentinas Baranovskis ir rezultatą išlygino. Pergalingu tapo 54 minutę Ernesto Veliulio pelnytas įvartis. Puikų derinį išmetant kamuolį iš užribio sužaidę „sūduviečiai“ į gerą smūgio poziciją išvedė E. Veliulį, kuris smūgiavo tiksliai į apatinį vartų kampą. Nors per likusį rungtynių laiką abi komandos turėjo progų tiek padidinti persvarą, tiek rezultatą išlyginti, tačiau futbolininkams vis pritrūkdavo tikslumo.

 

„Šiauliams“ prireikė keturiolikos lygos rungtynių, kol pasiekė pirmąją pergalę. Saulės miesto futbolininkai savo aikštėje priėmė pastaruoju metu „neblizgančius“ Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus. Svečiai kontroliavo žaidimo eigą, dažniau kūrė pavojingas progas prie „Šiaulių“ vartų, tačiau komandą nuo įvarčių puikiai gelbėjo vartininkas Povilas Valinčius. „Šiauliečiai“ jau 54 susitikimo minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Ramūnas Radavičius pataikė į vartų virpstą. Tačiau neilgai trukus įvartis į „Kruojos“ vartus vis tiek krito. Rokas Gedminas prasivežė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur Jurijus Fomenka sėkmingai pakišto koją ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

 

Pirmoji „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ akistata tris taškus atnešė marijampoliečiams. Tuomet Karolio Chveduko, Povilo Kiselevskio ir Tomo Radzinevičiaus įvarčiai lėmė „Sūduvos“ pergalę rezultatu 3:0.

 

Sekmadienio rungtynėse tiek „Šiaulių“, tiek „Sūduvos“ sudėtyse tikrai bus pakitimų. Marijampolės ekipoje nerungtyniaus dvikovoje su „Kl. granitu“ ketvirtą geltoną kortelę „užsidirbęs“ Marius Šoblinskas, o šiauliečių gretose žaisti dėl diskvalifikacijos negalės gynėjas Kyrilas Nesterenka, kuris rungtynėse su „Kruoja“ buvo nubaustas raudona kortele.

 

„Smscredit.lt A lygos“ rungtynės „Arvi“ futbolo arenoje tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ vyks gegužės 31 dieną, 19 valandą 30 minučių.