Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

ekranas logo

 

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį, gegužės 24 dieną, vyks į Panevėžį, kur 18 valandą įvyks „Smscredit.lt A lygos“ penkioliktojo turo rungtynes su aikštės šeimininkais – „Ekrano“ vienuolike.

 

Šiame sezone Marijampolės ir Panevėžio komandos buvo susitikę pirmajame čempionato rate. Tuomet permainingos rungtynės Suvalkijos sostinėje baigėsi lygiosiomis 2-2. Pirmieji į priekį „šovė“ svečiai – įvarčius pelnė Edgaras Baranauskas bei Lukas Kochanauskas. Antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Mindaugas Grigaravičius pelnė du greitus įvarčius ir rezultatą išlygino. Vis dėlto prieš 10 panevėžiečių žaidusiai „Sūduvai“ nepavyko persverti rezultato savo naudai ir mačas baigėsi lygiosiomis.

 

Būtent lygiosios yra tas rezultatas, kurie dažniausiai pasibaigia „Ekrano“ rungtynės. Panevėžio klubas per 14 turų net 7 kartus baigė lygiosiomis. Pagal šį rodiklį būsimi „Sūduvos” varžovai pirmauja visoje lygoje.

 

„Ekranas“ kartu su „Sūduva“ yra tarp rezultatyvesnių čempionato komandų ( po 23 įvarčius ). Tiesa, kol kas panevėžiečiai sėkmingiau gina savo vartus ( 14 praleistų įvarčių, „Sūduvos“ – 22 )

 

Svarbiausios ašys šių metų „Ekrano“ puolime yra komandos naujokai – brazilas Elivelto bei Lukas Kochanauskas, pelnę po 7 įvarčius.

 

Panevėžio ekipa šiuo metu turi 6 iš eilės savo aikštėje nepralaimėtų rungtynių seriją, tuo tarpu „Sūduva“ išvykose yra iškovojusi 4 pergales iš eilės. Taigi kuri serija nutruks? Kas pasistūmės arčiau išsvajotos prizininkų pakylos? Atsakymai į šiuos klausimus gegužės 24 dieną 18 valandą Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione! Rungtynes, kaip įprasta, tiesiogiai transliuos futbolo.tv.