Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

ekranas logoMarijampolės „Sūduvos“ ekipos jau šeštadienį laukia principinė dvikova su daugkartiniais šalies čempionais ir praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojais Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais. Rungtynės vyks balandžio 5 dieną 18 valandą „Arvi“ futbolo arenoje.

 

„Sūduvos“ ir „Ekrano“ kovos praėjusiame sezone klostėsi permainingai ir be išimties įdomiai. Du tarpusavio susitikimai baigėsi lygiosiomis ( 2-2 ir 0-0 ), o kiti du mačai – svečių komandų pergalėmis. Panevėžiečiai sugebėjo palaužti „Sūduvą“ Marijampolėje ( 0 – 1 ), o gerosios sezono dalies pradžią „Sūduvai“ simbolizavo pergalė Aukšaitijos sostinėje ( 1-3 ).

 

Šio sezono nei viena, nei kita komanda nepradėjo gerais rezultatais, įvarčių ir taškų gausa. Vis dėlto „Ekrano“ ekipa kol kas turi daugiau pagrindo džiaugtis. Ketvirtajame ture panevėžiečiai savo aikštėje sugebėjo atimti taškus iš  Vilniaus „Žalgirio“ ( 0-0 ) ir turnyrinėje lentelėje dalinasi 6-7 vietas su Klaipėdos „Granito“ ekipa.

 

„Ekranas“ 2014 – ųjų metu sezone daugiausiai remiasi jaunais futbolininkais, kurie buvo ugdomi klubo akademijoje. Pora svarbesnių pirkinių buvo 24 metų puolėjas Lukas Kochanauskas ir 22 metų legionierius iš Brazilijos Elivelto.

 

Taigi kaip baigsis Marijampolės ir Panevėžio futbolo komandų dvikova? Ar pavyks „Sūduvai“ pralaužti „Ekrano“ gynybą, kuri nepraleido dvi rungtynes iš eilės? Ar „Ekranas“ pratęs „Sūduvos“ nesėkmių seriją?

 

Atsakymai į šiuos klausimus balandžio 5 dieną 18 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!