Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

kruoja logo

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sugrįžta į savo miestą, kur sieks dar vienos pergalės „Smscredit.lt A lygoje“. Šį šeštadienį, rugpjūčio 17 dieną, į Marijampolę atvyksta pastaraisiais metais sunkiai palaužiamas varžovas – Pakruojo „Kruoja“. Rungtynių pradžia 19 valandą.

 

„Kruoja“ ir „Sūduva“ 2013 – ųjų metų sezone apsikeitė pergalėmis išvykose. Pirmąją akistatą Suvalkijos sostinėje minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo „Kruoja“, o antrajame rate Marijampolės klubas išvykoje įveikė savo varžovus rezultatu 2-0. Įdomu, kad „Sūduvai“ nebuvo pavykę laimėti prieš „Kruoją“ visą 2012 metų sezoną.

 

Pastaruoju metu „Kruojos“ klubas demonstruoja puikią sportinę formą. Per paskutines 6 „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes Pakruojo komanda iškovojo penkias pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Buvo įveiktos  tokios komandos kaip Klaipėdos „Atlantas“ ( 2-0) ir Panevėžio „Ekranas“ ( 3-1 ).

 

Tokį žaidimo progresą daugiausiai lėmė tai, jog ruošdamiesi UEFA Europos lygos kovoms pakruojiečiai pasipildė visa eile pajėgių futbolininkų. Į komandą atvyko „Šiaulių“ veteranas Deivdydas Lunskis, „Dainavos“ krašto saugas Modestas Atmanavičius, legionierius iš Baltarusijos Aliaksandras Tiškevičius bei saugai Andrius Šidlauskas bei iš „Ekrano“ klubo atvykęs Andrius Arlauskas. Į antrojo vartininko vietą iš Tauragės atvyko ir praėjusį sezoną Marijampolėje praleidęs Martynas Matuzas.

 

Visi šie papildymai padėjo sustiprinti komandos sudėtį. „Kruojos“ puolimas iki tol laikė ant buvusių „Sūduvos“ žaidėjų Ričardo Beniušio bei Nerijaus Mačiulio pečių, kurie sugebėjo išlaikyti komandą turnyrinės lentelės viduryje. Šie žaidėjai Pakruojo komandoje pirmauja tiek pagal įmuštus įvarčius ( atitinkamai 8 ir 7 ), tiek pagal rezultatyvius perdavimus ( po 3 rez.perdavimus ).

 

„Kruoja“ ir „Sūduva“ šiuo metu yra turnyrinės lentelės kaimynės. Pakruojiečiai, turintys 32 taškus, šeštadienį įveikę „Sūduvą“ ( 34 tšk. ) pakiltų tiesiai į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

 

Taigi ar „Sūduvai“ pavyks sustabdyti įsibėgėjusią „Kruoją“, ketinančią perimti ketvirtąją vietą jau šį šeštadienį? Atsakymai – rugpjūčio 17 dieną 19 valandą „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!

 

V.Knyzelio nuotrauka.