Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

kruoja logoMarijampolės „Sūduva“ trečiadienio vakarą atsakomosiose LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse namuose nusileido Vilniaus „Žalgiriui“, o jau artėjantį šeštadienį „sūduviečių“ laukia labai svarbi „Smscredit.lt“ A lygos dvikova. „Sūduva“ namuose susitiks su šiuo metu antroje A lygos vietoje žengiančiais Pakruojo „Kruojos“ futbolininkais.

Praėjusiame A lygos ture „Sūduva“ iškovojo tris taškus, o pakruojiečiai iškovojo tašką rungtynėse su „Žalgiriu“. „Sūduva“ dviejų Carlos Martinez pelnytų įvarčių dėka iškovojo sunkią pergalę prieš „Ekraną“. Marijampoliečiai į priekį išsiveržė jau antrą rungtynių minutę, tačiau panevėžiečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Pergalingą įvartį „Sūduva“ pelnė iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 10 minučių ir iškovojo sunkią pergalę. Tuo tarpu „Kruojos“ ir „Žalgirio“ susitikimas baigėsi be įvarčių. Šiuo metu ketvirtoje vietoje esanti „Sūduva“ nuo Pakruojo futbolininkų atsilieka 6 taškais.

„Sūduva“, priešingai nei Pakruojo „Kruoja“ dalyvavo LFF taurės ketvirtfinalio etape. Marijampoliečių varžovai ketvirtfinalyje buvo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės sostinėje baigėsi minimalia vilniečių pergale rezultatu 1:0. Antrose rungtynėse „Sūduva“ pirmame kėlinyje sugebėjo pasiųsti į nokdauną „Žalgrio“ futbolininkus ir per dvi minutes pelnė du įvarčius. Antrame kėlinyje vilniečiai „pabudo“ ir pelnė tris įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:2 „Žalgirio“ naudai. Tai reiškė, kad į LFF taurės pusfinalį pateko būtent vilniečiai. Pakruojo „Kruoja“ savo pasirodymą LFF taurėje baigė aštunfinalyje.

Pavojingiausias „Kruojos“ futbolininkas šiais metais yra puolėjas Ričardas Beniušis. Puolėjas šiame sezone varžovų vartininkus yra nubaudęs 14 kartų ir yra antras rezultatyviausias žaidėjas lygoje. Ričardas Beniušis taip pat yra atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir pagal šį rodiklį pirmauja Pakruojo ekipoje. Šis tvirto sudėjimo puolėjas yra gerai žinomas ir „Sūduvos“ gerbėjams. Keletą sezonų praleidęs „Sūduvoje“ R. Beniušis vilkėdamas baltai raudonus marškinėlius pelnė 38 įvarčius.
„Smscredit.lt“ A lygos 34 turo rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Kruojos“ futbolininkų vyks šeštadienį, 12 valandą, „Arvi“ futbolo arenoje.

Futbolo gerbėjai, kurie negalės apsilankyti stadione, turės galimybę stebėti tiesioginę rungtynių transliaciją internete – svetainėje futbolo.tv.