Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

kruoja logo

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po dviejų savaičių pertraukos pratęs kovas „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Būsimas marijampoliečių varžovas – Pakruojo „Kruojos“ komanda. Susitikimas tarp turnyrinės lentelės kaimynų įvyks sekmadienį 15 valandą Pakruojo miesto stadione.

„Sūduva“ ir „Kruoja“ šiame sezone jėgas tarpusavyje išbandė triskart. Pastaruosiuose dviejuose susitikimuose pergales rezultatais 2-0 ( išvykoje ) ir 4-0 ( namuose ) šventė Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Tuo tarpu pimasis tarpusavio mačas Suvalkijos sostinėje baigėsi minimalia pakruojiečių pergale.

Marijampolės ir Pakruojo komandos šiuo metu yra turnyrinės lentelės kaimynės. Kaip „Sūduva“ turi teorinių šansų užimti trečiąją vietą, taip ir „Kruoja“ dar neprarado visų galimybių aplenkti „Sūduvą“ ir užimti ketvirtąją poziciją. Vis dėlto šių komandų likimas nėra jų pačių rankose, o iki čempionato pabaigus likus 3-4 rungtynėms šansai kilti aukštyn tėra teoriniai.

Per rinktinių varžyboms skirtą pertrauką „Kruoja“ sužaidė vienas draugiškas rungtynes. Jose būsimi „Sūduvos“ varžovai po atkaklios kovos rezultatu 3-4 nusileido Jūrmalos „Spartaks“ komandai. Įvarčius Pakruojo ekipai pelnė Robertas Vėževičius bei Aleksandras Tiškevičius ( du ).

„Kruojos“ komandos vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas apie būsimas rungtynes fkkruoja.lt svetainei sakė: „Rungtynės su „Sūduva“ visada būna atkaklios ir įdomios, ne veltui esame turnyrinės lentelės kaimynai. Mūsų laukia labai sunki likusi sezono dalis, įtemptas rungtynių grafikas, net keturi mačai su „Žalgiriu“. Žinoma, labai rimtai žiūrime į taurės turnyrą, tačiau tikrai nekeliame baltos vėliavos ir lygoje. Reikia eiti į aikštę, tikėti savimi ir kovoti dėl teigiamo rezultato.“

Neabejotinai pavojingiausi Pakruojo komandos futbolininkai šiame sezone yra puikią sportinę formą demonstruojantys Ričardas Beniušis ( 12 įvarčių ir 4 rez.perdavimai ) ir Nerijus Mačiulis ( 8 įvarčiai ir 4 rez. perdavimai ).

Taigi kas nugalės ketvirtajame Marijampolės ir Pakruojo klubų mūšyje? Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti futbolo.tv ir alyga.lt svetainėse.