Būsimas varžovas: Klaipėdos „Granitas“

Būsimas varžovas: Klaipėdos „Granitas“

 

klaipedos granitas„Smscredit.lt A lygoje“ – pirmojo rato finišo tiesioji. Devintojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvykoje išmėgins jėgas su lygos debiutante Klaipėdos „Granito“ ekipa. Mačas vyks šeštadienį, balandžio 19 dieną, 16 valandą Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje.

 

Klaipėdos „Granitas“ yra praėjusio sezono LFF I lygos laimėtojas, o šis sezonas aukščiausioje šalies lygoje klaipėdiečiams yra pirmasis. Nors ir yra lygos naujokas, „Granito“ klubas rungtyniauja gana užtikrintai.

 

Sezoną pradėję pralaimėjimu, vėliau klaipėdiečiai triskart sužaidė lygiosiomis, įveikė „Dainavos“ ir „Bangos“ ekipas, nusileido „Šiauliams“, o paskutinėse savo rungtynėse pasiekė bene skambiausias lygiąsias klubo istorijoje – išvykoje rezultatu 1-1 baigė mačą su lygos čempionu ir lyderiu Vilniaus „Žalgiriu“.

 

Turnyrinėje lentelė Klaipėdos ekipa šiuo metu užima  šeštąją vietą, o pagal įmuštus įvarčius ( 12 įvarčių ) dalinasi 3-4 vietas su kita Klaipėdos komanda „Atlantu“.

 

Pavojingiausi „Granito“ ginklai puolime yra jau nebe pirmą sezoną Lietuvoje rungtyniaujantys gruzinai Georgas Alaverdashvilis ir Tamazi Čergeišvili, pelnę atitinkamai po 4 ir 3 įvarčius. Daug pavojaus varžovų gynėjams sukuria ir kraštuose žaidžiantys Tomas Tamošauskas bei Ernestas Veliulis.

 

Prie pavojingiausių futbolininkų negalima nepaminėti ir žaidžiančiojo komandos trenerio, buvusio ilgamečio Lietuvos rinktinės puolėjo Roberto Poškaus, kuris rungtyniauja ne visuose mačuose, bet išbėgęs į aikštę visuomet virsta galvos skausmu varžovams.

 

Taigi ar „Sūduvos“ futbolininkams pavyks sustabdyti vieną iš pavojingesnių puolančių komandų „Smscredit.lt A lygoje“? Ar vis dėlto klaipėdiečiai sugebės pralaužti šiame sezone braškančią „Sūduvos“ gynybą ir savo aikštėje iškovoti taškus? Atsakymai į šiuos klausimus jau šeštadienį 16 valandą Klaipėdoje. Tiesioginę  rungtynių transliaciją, kaip visuomet, pasiūlys futbolo.tv.