Būsimas varžovas: „Klaipėdos Granitas“

Būsimas varžovas: „Klaipėdos Granitas“

klaipedos granitasAntradienį, birželio 17 dieną, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai savo aikštėje priims ambicingą ir pavojingą varžovą iš pajūrio – FK „Klaipėdos Granito“ komandą. Rungtynės vyks 17 valandą „Arvi“ futbolo arenoje.

 

18 – asis „Smscredit.lt A lygos“ turas bus paskutinis antrajame čempionato rate ir po jo Lietuvos čempionatas bus oficialiai įpusėjęs.

 

Pirmasis Marijampolės „Sūduvos“ ir „Klaipėdos Granito“ susitikimas pajūryje baigėsi marijampoliečių pergale rezultatu 2-0. Pirmąjį įvartį „Sūduvai“ mačo pradžioje pelnė Audrius Brokas, o mačui einant į pabaigą greitoje atakoje Tomas Radzinevičius įtvirtino savo komandos pranašumą.

 

Įdomu, jog Klaipėdos „Granito“ komanda yra atėmusi taškus iš visų lygos ekipų, išskyrus Marijampolės „Sūduvą“. 17 – ajame ture klaipėdiečiai pasiekė bene skambiausią pergalę šiame sezone ir įveikė pirmą pralaimėjimą sezone patyrusią VMFD „Žalgirio“ komandą.

 

Nors „Klaipėdos Granitas“ nėra daugiausiai įvarčių lygoje mušanti komanda, tačiau labai pavojingai atakoje galinčių žaisti futbolininkų ji nestokoja. Pavojų varžovų vartams visuomet kelia legionieriai iš Gruzijos saugas Tamazi Chargeishvili puolėjas Georgas Alaverdashvili, kraštuose gynėjams ramybės neduoda Ernestas Veliulis bei Tomas Tamošauskas. Apie save pamiršti neleidžia ir žaidžiantysis komandos treneris puolėjas Robertas Poškus.

 

Pastaruoju metu „Klaipėdos Granito“ ekipa demonstruoja gerą sportinę formą ir per pastarąsias ketverias rungtynes surinko 10 taškų. Įveiktos buvo „Dainavos“, „Šiaulių“ ir „Žalgirio“ komandos, o mačas su „Banga“ baigtas be įvarčių.

 

Nei Marijampolės „Sūduvos“, nei „Klaipėdos Granito“ komandose nebus futbolininkų, kurie antradienio rungtynėse negalės rungtyniauti dėl surinktų geltonų ar raudonų kortelių.

 

Taigi kuo baigsis antrasis Marijampolės ir Klaipėdos klubų susitikimas? Ar „Sūduva“ išliks vienintelia komanda, iš kurios „Klaipėdos Granitas“ nesugebėjo atimti taškų? Ar klaipėdiečiai pratęs puikių rezultatų seriją? Visa tai pamatysime antradienį 17 valandą! Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!

 

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.