Būsimas varžovas: Utenos „Utenis“

Būsimas varžovas: Utenos „Utenis“

logo

Artėjantį trečiadienį Marijampolės „Sūduvos“ laukia dar vienas išbandymas „Smscredit.lt A lygoje“. Marijampoliečiai žaisti ketvirtojo turo rungtynes vyks į Visaginą, kur juos priims šiame mieste savo namų rungtynes žaisiantys Utenos „Utenio“ futbolininkai.

 

„Sūduviečiai“ praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ čempionato ture patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone. Marijampoliečiai namuose nusileido „Trakams“, o vienintelį rungtynių įvartį pelnė Tomas Radzinevičius, kuris po varžovų pakelto kampinio nukreipė kamuolį į savo vartus. Tuo tarpu „Utenio“ futbolininkai kol kas „Smscredit.lt A lygoje“ taškų iškovoję nėra. Čempionato debiutantai pirmame ture pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ rezultatu 0:2, antrame ture rezultatu 1:2 buvo nusileista Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams, o praėjusį sekmadienį „Utenis“ išvykoje turėjo pripažinti Pakruojo „Kruojos“ pranašumą rezultatu 0:1.

 

Mindaugo Čepo kariaunai kol kas sunkiai sekasi bausti varžovus įvarčiais. Per tris rungtynes „Utenis“ pelnė vieną įvartį, o jį įmušė Valentinas Jeriomenko pasiuntęs kamuolį į „Atlanto“ vartus. Uteniškiai kiekvienose rungtynėse sukuria pavojingų progų prie varžovų vartų, tačiau ne visada tas progas pavyksta išpildyti.

 

Trečiadienio rungtynėse „Utenio“ sudėtyje tikrai nematysime saugo Andriaus Arlausko. 29 metų amžiaus futbolininkas trečiojo turo susitikime su Pakruojo „Kruoja“ buvo nubaustas raudona kortele bei trečiadienį vyksiančias rungtynes yra priverstas praleisti dėl diskvalifikacijos.

 

„Utenio“ gretose yra du žaidėjai, kurie anksčiau vilkėjo ir „Sūduvos“ marškinėlius. Saugas Mindaugas Grigaravičius dar praėjusiais metais rungtyniavo Marijampolėje bei buvo svarbus komandos narys. Dabar „Utenio“ garbę ginantis saugas 2014 metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate sužaidė 21 rungtynes, pelnė 7 įvarčius ir tiek pat kartų atliko rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Būsimų varžovų komandoje rungtyniauja ir 2012 metais „Sūduvą“ atstovavęs gynėjas Robertas Freidgeimas. Pusę sezono Marijampolės ekipoje rungtyniavęs gynėjas į aikštę išbėgo vienuolikoje rungtynių ir pelnė du įvarčius.

 

Trečiadienio dvikova tarp Utenos „Utenio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks Visagino sporto centro stadione, susitikimo pradžia 15 valandą.

 

Rungtynes kaip jau įprasta galėsite stebėti portaluose futbolo.tv, alyga.lt bei delfi.lt. Marijampolės futbolo gerbėjai ir vėl turės galimybę mylimos komandos žaidimą stebėti restorane „Pizza Jazz“. Transliacijos metu vyks konkursai, o jų metų sirgaliai galės laimėti oficialios „Sūduvos“ atributikos.