Būsimas varžovas: FK „Trakai”

Būsimas varžovas: FK „Trakai”

 

fk_trakaiMarijampolės futbolo sirgaliai jau antrą savaigalį iš eilės galės mėgautis  futbolu. Marijampolės „Sūduvos“ laukia svarbios rungtynės prieš „Smscredit.lt“ A lygos turnyrinės lentelės kaimynus – FK „Trakai“ futbolininkus. Jeigu marijampoliečiams pavyktų iškovoti pergalę šiose mače, tuomet jie turnyrinėje lentelėje iš trečiosios pozicijos pakiltų į antrąją.

 

Šios dvi ekipos šiame sezone buvo susitikę du kartus ir pasidalino po pergalę. Pirmąjame rate, Marijampolėje, po paskutinėmis minutėmis įmušto įvarčio pergalę šventė „Trakai“, o antrąjame rate Vilniuje septynių įvarčių trileryje pergalę šventė „sūduviečiai“ rezultatu 4:3. Šie rezultatai rodo, kad futbolo sirgaliai gali laukti intriguojančios ir nenuspėjamos kovos, kuri ypatingai svarbi abiems komandoms kovojant dėl aukštesnių pozicijų čempionate.

 

Marijampolės „Sūduva“ praėjusį šeštadienį namuose rezultatu 2:0 palaužė FC „Šiaulius“ ir marijampoliečiams tai buvo jau 10-os nepralaimėtos rungtynės iš eilės. FK „Trakai“ ekipa praėjusį savaitgalį patyrė nesėkmę, jie susitiko su čempionato lyderiu – Vilniaus „Žalgiriu“. Po įtemptų ir gražių rungtynių „Trakų“ futbolininkai turėjo pripažinti „žalgiriečių“ pranašumą rezultatu 2:0.

 

„Sūduvos“ ekipai šiose rungtynėse jau galės padėti Maximiliano Ugge ir Darius Isoda, kurie rungtynes prieš „Šiaulius“ praleido dėl surinktų 4 geltonų kortelių.

 

Būsimų marijampoliečių varžovų gretose būtų galima išskirti atakų lydėrį Dzimitrij Koubą, kuris yra tarp penkių rezultatyviausių A lygos žaidėjų. Baltarusis šiuo metu yra įmušęs 8 įvarčius bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Legionierius iš Baltarusijos šiame sezone jau yra nuskriaudęs ir „Sūduvos“ futbolininkus. Rungtynėse Vilniuje puolėjas dalyvavo visose „Trakų“ atakose, kuomet jie įmušė įvarčius: vieną įvartį įmušė pats, o dar du kartus asistavo savo komados draugams atlikdamas tikslius ir rezultatyvius perdavimus.

 

Taigi jau šeštadienį, 12 valandą, „Arvi“ futbolo arenoje futbolo gerbėjų laukia svarbi dvikova tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir FK „Trakai“ komandų.

 

Kiekvieno „Sūduvai“ prijaučiančio futbolo gerbėjo parama labai svarbi.  Ateikite ir palaikykite savo miesto komandą!