Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

 

Gegužės 21 dieną 18 valandą Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai žais „Smscredit.lt A lygos“ mačą Alytuje su vietos „Dainavos“ komanda. Po 12-ojo turo kovų į ketvirtąją vietą pakilusi „Sūduva“, antradienio rungtynėse žūtbūt sieks pergalės, kuri padėtų artėti prie prizininkų pakylos.

 

Įdomu, kad rungtynės su „Sūduva“ alytiškiams bus pirmosios savo miesto stadione 2013 metais. Kaip rašo oficiali Alytaus „Dainavos“ svetainė, vyriausiasis komandos treneris G.Jarmalavičius ne pačią geriausią sezono pradžią sieja su neišvystyta futbolo infrastruktūra. Pasak trenerio, Alytus yra vienintelė lygos komanda, neturinti dirbtinės dangos stadiono, todėl šaltuoju metų laiku teko važinėti į Kauną, Alytuje sportuoti mažojo futbolo matmenų aikštelėje. Nėra ir dengto aikštyno – žiemą žaista Marijampolėje, Rygoje.

 

Taigi galima neabejoti, kad esant tokiai situacijai grįžimas į pagrindinį stadioną suteiks „Dainavos“ futbolininkams papildomos energijos ir pergalės troškimo.  Kol kas 2013 metų sezone Alytaus komanda laimėjo tik kartą, o du mačus baigė lygiosiomis. Tokie rezultatai verčia alytiškius tenkintis priešpaskutine vieta turnyrinėje lentelėje.

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiame sezone gana sėkmingai rungtyniauja išvykose – nepatirta nė vieno pralaimėjimo, iškovotos dvi pergalės ir triskart sužaista lygiosiomis.

 

Ne vieną sezoną iki šiol „Dainava“ buvo absoliučiai lietuviška komanda, bet šiame sezone žaidėjų sąraše galima rasti ne vieną užsienietišką pavardę – tai puolėjai Keita Soukmaila, Akil De Freitas, saugas Claude Koum.

 

Išskirti Alytaus komandos lyderius būtų sudėtinga, tačiau beveik nekeičiami futbolininkai yra Artūr Juchno, gynėjai Arnas Mikaitis ir Deividas Padaigis.

 

„Dainavos“ komanda kartu  su Tauragės „Tauru“ yra daugiausiai įvarčių praleidžiančios čempionato ekipos. Tuo tarpu „Sūduva“ pagal įmuštus įvarčius yra antroje vietoje po Panevėžio „Ekrano“.

 

Ar ši statistika bus pranašinga antradienio rungtynėse? Ar vis dėlto „Dainava“ sugrįžimą į pagrindinį stadioną paminės iškovotais taškais?

 

Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti futbolo.tv svetainėje arba atvykę į Alytaus miesto stadioną!

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.