Būsimas varžovas: Alytaus “Dainava”

Būsimas varžovas: Alytaus “Dainava”

dainava

Po nacionalinių futbolo rinkinių pertraukos į Lietuvos stadionus sugrįžta A lygos batalijos. Marijampolės „Sūduva“ žais paskutines šio sezono rungtynes išvykoje, o „sūduviečių“ varžovais bus Alytaus „Dainavos“ futbolininkai.

 

Praėjusiame „Smscredit.lt“ A lygos ture tiek „Sūduva“, tiek „Dainava“ patyrė pralaimėjimus. Marijampoliečiai namuose rezultatu 1:2 nusileido Pakruojo „Kruojos“ futbolininkams. Pralaimėjimas marijampoliečiams paliko tik teorinius šansus pakovoti dėl prizinių čempionato vietų. Tuo tarpu „Dainava“ namuose pralaimėjo A lygos čempionams – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams. Vilniečiai laimėjo rezultatu 2:0.

 

Šiuo metu „Sūduva“ yra surinkusi 56 taškus ir yra 5 turnyrinės lentelės vietoje. Nuo trečioje vietoje esančių „Trakų“ futbolininkų „sūduviečiai“ atsilieka trim taškais. „Dainavos“ situacija turnyrinėje lentelėje kiek kitokia. Alytiškiai yra surinkę vos 9 taškus ir yra paskutiniai lygoje.

 

Marijampolės „Sūduva“ su „Dainavos“ futbolininkais šiame sezone susitiks jau ketvirtą kartą. Pirmoji šių komandų akistata vyko Marijampolėje ir „Sūduvai“ didelių problemų nesukėlė. Marijampoliečiai įmušė penkis įvarčius ir nepraleido nei vieno. Antro rato rungtynės vyko Dzūkijos sostinėje. „Sūduvai“ šios rungtynės susiklostė dar sėkmingiau ir Marijampolės futbolininkai laimėjo rezultatu 8:0. Trečiojo rato susitikimas baigėsi netikėtomis lygiosiomis. Visų rungtynių metu spaudusi varžovus „Sūduva“ įvarčio taip ir neįmušė, o rungtynės baigėsi be įvarčių.

 

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Alytaus „Dainavos“ klubų vyks šį ketvirtadienį, 14 valandą, Alytaus miesto stadione.

 

Rungtynes kaip visada transliuos portalai alyga.lt bei futbolo.tv.