Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

FK_Dainava logo

Marijampolės „Sūduvos“ ekipa šeštadienį sieks pratęsti pergalių seriją iki trijų ir toliau išsaugoti šansus kovoti dėl trečiosios vietos, o sutrukdyti tai padaryti marijampoliečiams bandys Alytaus „Dainavos“ komanda. Šių klubų susitikimas įvyks rugsėjo 28 dieną 14 valandą Alytuje.

 

Marijampolės ir Alytaus komandos šiame sezone susitiko tris kartus. Visuose susitikimuose pergales pavyko iškoti „Sūduvos“ futbolininkams. Savo aikštėje marijampoliečiai dukart pasiekė pergales 4-0, o išvykoje pavyko iškovoti pergalę 3-1 nepaisant to, kad pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai.

 

Rungtynėse su „Dainava“ Marijampolės komandai padėti negalės vienas iš pagrindinių komandos gynėjų Vilmantas Bagdanavičius. 20 – metis marijampolietis rungtynėse su „Tauru“ gavo ketvirtąją geltoną kortelę šiame sezone.

 

Pastarosiose trijuose mačuose „Dainavos“ klubas rungtyniavo sėkmingai ir iškovojo keturis taškus. Alytiškiai nepaliko vilčių turnyrinės lentelės kaimynui „Taurui“, tik po atkaklios kovos nusileido trečioje vietoje žengiančiam „Ekrnaui“, o paskutines savo rungtynes baigė kovingomis lygiosiomis su „Kruoja“.

 

Alytaus komanda yra sudaryta iš jaunų, panašaus pajėgumo futbolininkų. Rezultatyviausiai „Dainavos“ gretose rungtyniauja tris įvarčius įmušęs Mindaugas Strauka. Daug naųjų vėjų į komandą įnešė prie jos sezono eigoje prisijungės Lukas Sendžikas. Šis saugas per devynias sužaistas rungtynes jau suspėjo dukart įmušti ir dukart asistuoti komandos draugams.

 

Taigi kaip baigsis ketvirtoji Suvalkijos ir Dzūkijos akistata? Ar „Sūduva“ dar kartą nugalės ar vis dėlto „Dainava“ sušvelnins tarpusavio balansą ir įsirašys taškus į savo sąskaitą?

 

Atsakymus į šiuos klausimus sužinosime šeštadienį Alytaus miesto stadione. Kas į rungtynes atvykti negalės, turės galimybę stebėti tiesioginę rungtynių transliaciją futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.