Belgrade teko pripažinti varžovų pranašumą

Belgrade teko pripažinti varžovų pranašumą

Marijampolės „Sūduvai“ per Čempionų lygos atrankos II etapo pirmąsias rungtynes išvykoje nepavyko prilygti Belgrado „Crvena zvezda“ komandai – pralaimėta 0:3 (0:2). Atsakomąsias rungtynes komandos žais rugpjūčio 1-ąją 20.30 val. Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje.

Rungtynes šeimininkai pradėjo aktyviai ir jau 2 min. tolimu smūgiu patikrino Ivano Kardumo budrumą. Vartininkas su šia užduotimi susitvarkė.

Po keleto minučių jau „Sūduva“ apsilankė serbų baudos aikštelėje, bet ten kamuolį priėmusio Rigino Cicilios smūgį blokavo gynėjas.

8 min. marijampoliečiams teko atlikti priverstinį keitimą, kai po susidūrmo su varžovu rungtynių tęsti nebegalėjo Mihretas Topčagičius. Puolėjo vietą aikštėje užėmė Robertas Veževičius.

Vėliau žaidimas kurį laiką vyko gana ramiai, „Sūduvos“ žaidėjai apsigynė nuo keleto kampinių, bet 23 min. to padaryti nepavyko. „Crvena zvezda“ kampinį įžaidė ir Lorenzo Ebecilio ne itin stipriu, tačiau labai tiksliu, smūgiu į tolimąjį kampą privertė I. Kardumą traukti kamuolį iš tinklo.

Po įvarčio žaidimas vėl kiek aprimo, „Sūduva“ surengė keletą atakų, tačiau užbaigti jų smūgiu nepavyko. Geriausioje situacijoje 29 min. buvo atsidūręs Gersonas Acevedo, tačiau jis vietoje tolimo smūgio pasirinko atlikti perdavimą ir padarė tai netiksliai.

35 min. „Crvena zvezda“ vėl sugebėjo įmušti įvartį. Šeimininkų žaidėjas prasiveržė dešiniuoju kraštu, po jo perdavimo iš arti atliktą smūgį atrėmė I. Kardumas, bet kamuolys atšoko Nemanjai Radonjičiui, kuris netrukdomas tiesiog įkalė kamuolį į tinklą.


PALAIKYKITE „SŪDUVĄ“ PER ATSAKOMĄSIAS RUNGTYNES SU „CRVENA ZVEZDA“ !


TIK ŠIĄ SAVAITĘ – GALIMYBĖ ĮSIGYTI RUDENS SEZONO ABONEMENTĄ IR NAUDOTIS NUOLAIDOMIS!


Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ surengė išties pavojingą ataką. 52 min. R. Vėževičius atliko įspūdingą reidą dešiniuoju kraštu, paliko gynėją už nugaros, tačiau nusprendė smūgiuoti iš aštraus kampo ir, deja, nepataikė į vartus.

58 min. „Crvena zvezda“ svečiams nebuvo tokia gailestinga. N. Radonjičius gavo progą atlikti smūgį iš toli ir galingu šūviu trečią kartą pramušė „Sūduvos“ gynybą.

Vėliau rungtynės vėl vyko ramiai, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką I. Kardumui šuolyje teko atremti dar vieną stiprų tolimą varžovų smūgį.