„Sūduva” palaužė „Bangos” futbolininkus

„Sūduva” palaužė „Bangos” futbolininkus

Gardždų miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Gargždų „Banga” 0 –  1   Marijampolės „Sūduva”

55′ [ 0 – 1 ] Mindaugas Grigaravičius

 

„Sūduva”: D.Bartkus, V.Bagdanavičius, M.Činikas ( 25′ M.Kovačevič ), D.Isoda, M.Ugge, T.Snapkauskas, P.Kiselevskis, A.Brokas ( 83′ V.Baranovskij ), M.Grigaravičius, A.Vaskela ( 90′ G.Russo ), T.Radzinevičius.

 

„Banga”:  S.Arshiev, A.Verbetchi, S.Shevchuk, A.Epifanov, D.Arlauskis, K.Urbaitis, A.Butkus,E.Grigaitis, A.Russkih, A.Stezhka,  A.Staponka.

 

 

Šios dienos rungtynėse „Sūduvai” dėl diskvalifikacijos padėti negalėjo saugas Karolis Chvedukas, jį aikštės viduryje pakeitė Povilas Kiselevskis.  Į startinę komandos sudėtį sugrįžo ir pilnai po ligos atsistatęs Mindaugas Grigaravičius.

 

Pirmajame rungtynių kėlinyje, kaip ir buvo laukiama, komandos rungtyniavo atsargiai ir progų įvarčiams beveik  nebuvo sukurta. Marijampoliečių gretose aktyviausiai rungtyniavo krašto saugai – Audrius Brokas bei Mindaugas Grigaravičius.

 

Sužaidus apie pusę pirmojo kėlinio nutiko labai nemalonus epizodas Mariui Činikui ir visai Marijampolės komandai. Marijampolės ekipos gynėjas patyrė kojos traumą, dėl kurios buvo priverstas palikti aikštę – joje pasirodė serbas Milošas Kovačevičius.

 

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo aktyviai spausdami Marijampolės futbolininkus. „Banga” atakavo didesnėmis pajėgomis nei tai darė pirmojoje mačo dalyje. Panašu, kad to „Sūduvos” ekipai ir tereikėjo – po pražangos prieš Tomą Radzinevičių marijampoliečiai greitai įžaidė kamuolį ir į kontrataką išvedė Mindaugą Grigaravičių, kuris atliko meistriškai tikslų smūgį ir išvedė marijampoliečius į priekį.

 

Po praleisto įvarčio aikštės šeimininkai dar labiau užgulė „Sūduvos” vartus. Tiesa, gana sąlygiškai, nes pavojingų momentų gausa „Banga” negalėjo pasigirti, tiesiog „Sūduva” visiškai atidavė kamuolio kontrolę varžovams ir drausmingai „atsimušinėjo”.

 

Toks drausmingas žaidimas pasiteisino – „Sūduvai” trečias rungtynes iš eilės pavyko išsaugoti savo vartus „sausus” ir iškovoti trečią iš eilės pergalę.