„Atlanto“ treneris: „Neiškentėjome iki galo“

„Atlanto“ treneris: „Neiškentėjome iki galo“

Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas po pralaimėjimo Marijampolėje „Sūduvai“ 0:1 teigė, kad uostamiesčio komanda norėjo reabilituotis po to, kai 0:3 namie nusileido Vilniaus „Žalgiriui“. Po tų rungtynių I. Pankratjevas buvo pareiškęs, kad „Atlanto“ aikštėje tada nebuvo – buvo tik vilniečiai.

„Neiškentėjome iki galo, bet vyrai kovėsi, žaidė iki galo, stengėsi, dėl to jokių priekaištų negali būti, – po rungtynių Marijampolėje kalbėjo treneris. – Aikštėje vyko vyriška kova, žaidimo sąlygos abiems komandoms buvo vienodos, tačiau buvo daug techninio broko.“

I. Pankratjevas apgailestavo, kad jo auklėtiniams nepavyko pasinaudoti galimybės pasižymėti, kurios atsirado, kai „Sūduva“ didelėmis pajėgomis metėsi į priekį siekdama įmušti įvartį.

„Pritrūko paskutinio perdavimų. Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ėjo į priekį, nes jai lygiųjų neužteko, pradėjo rizikuoti. Mums atsirado plotai priekyje, deja, jais nepasinaudojome. Tačiau visi vyrai stengėsi, reikia pamatyti, kokie jie dabar nusiminę rūbinėje“, – sakė treneris.

„Atlantas“ visas rungtynes pavyzdingai gynėsi nuo „Sūduvos“ per standartines situacijas, bet vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas būtent tokiu būdu.

„Tai yra vienas iš stipresnių „Sūduvos“ ginklų. Ir žinojome, ir ruošėmės, bet neapsigynėme“, – beliko konstatuoti I. Pankratjevui.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ šią savaitę žais Vilniuje su „Trakais“, o į „Arvi“ futbolo areną sugrįš lapkričio 15-ąją, kai į Marijampolę atvyks „Jonava“.

Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KAUKIMĖS DĖL TITULO KARTU!