Atkaklioje dvikovoje nusileista lyderiams

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ atidėtas rungtynes namie nusileido čempiono titulą jau užsitikrinusiam Vilniaus „Žalgiriui“ 1:2 (1:1).

Sostinės ekipa į priekį išsiveržė 21-ąją minutę. Mathiasas Oyewusi apsikeitė perdavimais su Marko Miličkovičiumi ir futbolininkas iš Nigerijos taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Šeimininkai rungtynių pradžioje nepasinaudojo pora gerų galimybių, bet jiems sėkmė nusišypsojo po 15 minučių. „Sūduvos“ atakos metu Tomislavas Duka puikiai atrėmė Karolio Laukžemio smūgį, po kurio kamuolys atsimušė į Kipro Kažukolovo ranką, ir teisėjas skyrė baudinį. Jį realizavo Xabi Auzmendi.

Po pertraukos „Žalgiris“ vėl pasinaudojo greita kontrataka. 58-ąją minutę po tolimo perdavimo į priekį nuo gynėjų pabėgęs M.Oyewusi smūgiavo taikliai.

Marijampolės ekipa antrame kėlinyje turėjo vieną gerą progą pasižymėti, tačiau Giedrius Matulevičius į vartų plotą nepataikė.

Per šias rungtynes „Sūduvos“ gretose po daugiau nei pusmečio pertraukos į rikiuotę sugrįžo traumą išsigydęs saugas Tomislavas Gomeltas.

Po šio mačo „Sūduva“ liko turnyro lentelės penktojoje vietoje, o kitas rungtynes žais išvykoje su Kauno raj. „Hegelmann“ komanda.