Artiomas Gurenka: „Laukiu gražių rungtynių”

Artiomas Gurenka: „Laukiu gražių rungtynių”

Beveik prieš metus Marijampolės „Arvi” manieže Artiomas Gurenka įmušė nuostabų įvartį. Vilkėdamas „Trakų” marškinėliais ir, mūsų apgailestavimui, – į „Sūduvos” vartus. Bet šiandien Artiomas – jau kitoje barikadų pusėje ir pasiruošęs pradžiuginti Marijampolės klubo gerbėjus.

 

  

–          Artiomai, šiandien teks susitikti su komanda, kurios spalvas gynei visiškai neseniai. Ko

 lauki iš šių rungtynių?

 

Laukiu gerų, gražių rungtynių. Čempionatas tik prasidėjo, dauguma komandų dar tik ieško savojo žaidimo, todėl turbūt nieko keisto, kad aikštėse vyksta be kompromisinės kovos. Ir „Sūduvoje” ir „Trakuose – daug naujų žaidėjų, jie nori parodyti savo galimybes. Žodžiu, bus tikrai įdomu!

 

 

–          „Trakus” galėtume laikyti ne itin parankiu varžovu „Sūduvai”. Kaip galvoji, kodėl? Kokios stipriosios varžovų pusės? 

 

 

Taip, jei pažiūrėtume pastarųjų metų statistiką, ji byloja „Trakų” naudai. Bet mes nusiteikę šią tendenciją pakeisti J. Rungtynės tarp šių ekipų visuomet buvo atkaklios ir įdomios, manau panašios bus ir šįvakar. „Trakuose” yra nemažai aukštos kvalifikacijos žaidėjų, komanda puikiai ginasi, pavojingai atakuoja. Tačiau mes ruošėmės šioms rungtynėms, analizavome varžovus ir pasistengsime išnaudoti savo stipriasias puses tam, kad pasiektume pergalę.

 

 

 

–          Kaip pačiam sekasi Marijampolėje? Ar jau apsipratai? „Sūduvoje” šiuo metu – gana didelė konkurencija. Kaip jautiesi tokioje situacijoje?

 

 

Viskas tvarkoje, stengiuosi greičiau įgauti savo geriausią formą ir atnešti naudą komandai. O konkurencija tam tik padeda ir motyvuoja. Ekipoje nė vienas futbolininkas nėra garantuotas dėl vietos startinėje sudėtyje. Na , o kolektyvo viduje nuotaikos- puikios, esame nusiteikę pasirodyti geriau, nei ankstesniuose sezonuose.

 

 

 

–          Dėkojame už pokalbį ir linkime, kad po pačio smūgių kuo dažniau  už galvos griebtųsi varžovų vartininkai!

 

 

 

O visus „Sūduvos“ sirgalius kviečiame šįvakar į į „Arvi” futbolo maniežą. Rungtynių pradžia – 18:00, bet..siūlome atvykti kiek anksčiau.

 

Galėsite įsiamžinti su komandos trofėjais, sudalyvauti  konkursuose ar … išsidažyti veidus kovinėmis „Sūduvos” spalvomis !

 

 

Gero futbolo!