APOEL įveikė Izraelio klubą

Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“ besirengiantis Nikosijos APOEL (Kipras) treniruočių stovykloje Lenkjoje sužaiė trečiąsias kontrolines rungtynes. Jų metu Kipro čempionai nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) rezultatu 2:1 (1:1).

Jau 10 min. būsimus „Sūduvos“ varžovus į priekį išvedė Nicholas Ioannou, tačiau 57 min. „Maccabi“ rezultatą išlygino. APOEL pergalę nulėmė 88 min. po kampinio Lucaso Souzos pelnytas įvartis.

Įsigykite bilietą į „Sūduvos“ ir APOEL rungtynes dabar!

APOEL sudėtis

I kėlinys: Boy Watermanas, Živko Milanovas, Nectarias Alexandrou, Giorgas Efremas, Nicholas Ioannou, Praxitelis Vouras, Lucasas Souza, Ghayasas Zahidas, Nuno Moraisas, Stathis Aloneftis, Guilherme Dellatorre.

II kėlinys: Boy Watermanas, Nicholas Ioannou, Praxitelis Vouras, Lucasas Souza, Ghayasas Zahidas (61, Tommy Oaras), Nuno Moraisas (76, Kostakis Artymata), Guilherme Dellatorre (61, Mickaelis Pote), Wandersonas Martinsas-Caju, Yohanas Tavaresas, Musa Tamari, Rolandas Sallai.

Lenkijoje APOEL sužaidė trejas kontrolines rungtynes. Anksčiau kipriečiai 0:2 nusileido Gdynės „Arka“ komandai ir 2:1 nugalėjo Gdansko „Lechia“ futbolininkus. Prieš kelionę į Lietuvą Nikosijjos komanda liepos 4-ąją gimtinėje dar sužais kontrolinį mačą su kita Kipro komanda – „Doxa Katokopias“.

„Sūduva“ su APOEL pirmąsias rungtynes žais liepos 11 d. 19 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.

Atsakomąsias rungtynes Lietuvos ir Kipro čempionai žais liepos 17-ąją 20 val. Nikosijoje.