Anonsas: „Tauras“ – „Sūduva“

Anonsas: „Tauras“ – „Sūduva“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai kovo  17 dieną, sekmadienį, išvykoje susitiks su Tauragės „Tauro“ komanda. Šiame mače marijampoliečiai sieks nutraukti dvi rungtynes trunkančią įvarčių „sausrą“ ir iškovoti pirmąją pergalę čempionate.

Sezono pradžia tiek Marijampolės, tiek Tauragės komandoms buvo mažiau sėkminga nei tikėtasi. „Sūduva“ pirmuosius du mačus žaidė savo aikštėje, nepelnė nė vieno įvarčio ir savo sąskaitoje turi vieną tašką. Tuo tarpu „Tauro“ futbolininkai namuose rezultatu 1-2 pralaimėjo „Kruojos“ komandai, o išvykoje neprilygo Gargždų „Bangos“ ekipai. Taigi sezono pradžia negali tenkinti nei vieno sekmadienio rungtynių dalyvio.

Tauragėje 2013 metų sezone rungtyniauja pernai „Sūduvai“ atstovavęs vartininkas Martynas Matuzas. Jis „Tauro“ vartus gynė pirmose dvejose „Smscredit.lt“ A lygos rungtynėse. Gynybinius būsimų „Sūduvos“ varžovų veiksmus koordinuoja patyręs gynėjas Mantas Lėkis. Pagrindiniai komandos žaidimo aikštės viduryje organizatoriai yra du gerai Lietuvos futbolo arenose užsirekomendavę saugai – Tomas Vyšniauskas ir Marius Kižys.

Pasirengimo 2013 metų sezonui metu „Sūduva“ ir „Tauras“ sužaidė draugiškas rungtynes. Tai buvo vienintelės marijampoliečių rungtynės ne „Arvi“ futbolo arenoje prieš šių metų sezoną. Tąkart pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „Tauro“ komanda. Abu įvarčius aikštės šeimininkams pelnė puolėjas Vytautas Dragūnevičius.

Taigi sekmadienį „Sūduvą“ į priekį ves ne tik noras atidaryti įvarčių ir pergalių sąskaitą, bet ir troškimas „atsiskaityti“ su „Tauro“ komanda už neseniai patirtą pralaimėjimą.

Rungtynės vyks kovo 17 dieną 15 valandą Tauragėje. Tiesioginę mačo tranliaciją bus galima stebėti futbolo.tv svetainėje.