Anonsas: „Sūduva“ – „Kruoja“

Anonsas: „Sūduva“ – „Kruoja“

Balandžio 10 dieną 17 valandą 30 minučių Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje įvyks „Smscredit.lt A lygos“ šeštojo turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Pakruojo „Kruojos“ komandų. Visus „Sūduvai“ ir futboui neabejingus žmones kviečiame atvykti ir pasimėgauti geru futbolu!

 

Susitikimas žada būti labai intriguojantis, nes Panevėžyje pergalę „paleidusi” “Sūduva” sieks žūtbūt sugrįžti į pergalių kelią, o Pakruojo “Kruoja”, sekmadienį rezultatu 4-0 patiesusi Gargždų “Bangą”, pamėgins eilinį kartą nuskriausti Marijampolės futbolininkus.

 

Daugiausiai intrigos šioms rungtynėms suteikia būtent abiejų klubų praeities “sąskaitos”. Pakruojo klube rungtyniauja ne vienas pries tai “Sūduvos” garbę gynęs žaidėjas – Alfredas Skroblas, Tomas Miklinevičius, Giedrius Slavickas, Nerijus Mačiuli, Ričardas Beniušis. 2012 – ųjų metų sezone situacija buvo panaši, todėl “Kruoja” buvo pats neparankiausias varžovas marijampoliečiams.

 

Praėjusiame sezone “Sūduva” ir “Kruoja” susitiko keturis kartus. Išvykoje marijampoliečiai patyrė du pralaimėjimus vienodais rezultatais 1-2, kartą varžovams pralaimėjo savo aikštėje ( 0-1 ) ir tik paskutinėse sezono rungtynėse su Pakruojo komanda savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1-1. Taigi “Kruoja” buvo komanda, su kuria Marijampolės klubas sugebėjo iškovoti mažiausiai taškų.

 

Penktojo turo rungtynėse „Kruojos” gretose debiutavo buvęs ilgametis Panevėžio „Ekrano” ir Lietuvos rinktinės gynėjas Gediminas Paulauskas.

 

Prieš 2013-ųjų metų sezoną abiejose komandose įvyko daug pasikeitimų. Ar naujame sezone “Sūduva” pagaliau sugebės perkąsti Pakruojo komandos riešutą? Kiek sportinio pykčio “Sūduvai” suteikė „paleista” pergalė Panevėžyje? Atsakymus į šiuos klausimus pamatysime balandžio 10 dieną, trečiadienį, “Arvi” futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 17 valandą 30 minučių. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!