Anonsas: „Sūduva“ – „Atlantas“

Anonsas: „Sūduva“ – „Atlantas“

Jau rytoj, kovo 9 dieną, Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje startuoja „SmsCredit.lt“ A lygos čempionatas. Suvalkijos sostinėje jėgas išmėgins vietos „Sūduva“ ir ambicingoji Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikė.

Abu šeštadienio rungtynių varžovai 2013 metų sezoną pasitiko pasikeitę iš esmės. Marijampolės „Sūduvą“ paliko tokie ilgamečiai futbolininkai kaip Vaidas Slavickas, Andrius Urbšys, Povilas Lukšys, Ričardas Beniušis. Šių metų komanda yra suformuota jaunų futbolininkų ir legionierių pagrindu.

„Sūduva“ savo gretose turi šešis užsieniečius – nuo praėjusio sezono komandoje liko latvis Pavelas Davidovas ir brazilas Rafaelis Ledesma, o naujai prie komandos prisijungė kroatas Petaras Basičius, italas Maximiliano Ugge, kinietis Ren Xin bei libanienits Mohamad Kdouh.

„Sūduvos“ komandos kapitonu prieš 2013 metų sezoną buvo išrinktas senbuvis Povilas Leimonas.

Klaipėdos  „Atlanto“ klubas, palyginus su praėjusiu sezonu, taip pat pasikeitė iš esmės. Prie komandos vairo stojo patyręs treneris Konstantinas Sarsanija, o sudėtį papildė ne vienas labai pajėgus futbolininkas.

Į Klaipėdą perėjo ir du buvę Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai – Andrius Urbšys bei Tadas Eliošius. Bene žinomiausia pavardė, papildžiusi „Atlanto“ sudėtį, buvo saugas Marius Papšys.

Klaipėdos klubas prieš 2013 metų sezoną net du kartus buvo išvykęs stovyklauti į užsienį.

„Atlanto“ generalinis direktorius Vacys Lekevičius nenorėjo daug kalbėti apie artėjančio sezono tikslus: „ Jei sugebėsime patekti į LFF taurės finalą, mums tai bus didis pasiekimas. O kaip seksis čempionate beveik iš naujo suburtai komandai, pasakyti sunku. Konkrečių tikslų neturime. Treneris K.Sarsanija pareiškė – nė vienai komandai nebus lengva su mumis.“

„Sūduvos“ ir „Atlanto“ dvikova prasidės šeštadienį 19 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos manieže. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!