Anonsas: „Ekranas“ – „Sūduva“

Anonsas: „Ekranas“ – „Sūduva“

Šeštadienį, balandžio 6 dieną, 14 valandą Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų lauks kol kas rimčiausias išbandymas 2013 metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Marijampoliečiai išvykoje pamėgins atimti taškus iš daugkartinių Lietuvos čempionų Panevėžio „Ekrano“ futbolininkų.

 

Panevėžio ekipa savo sąskaitoje po trijų sužaistų rungtynių turi maksimalų taškų kiekį – 9. Čempionai iškovojo tris gana užtikrintas pergales: 3-1 įveikė Alytaus „Dainavą“, 6-2 Pakruojo „Kruoją“ ir 2-0 Gargždų „Bangą“. Tuo tarpu „Sūduva“ po lėto sezono starto pergales iškovojo tik trečiame ir ketvirtame turuose įveikdama Tauragės „Taurą“ ir jau minėtą „Dainavą“.

 

Panevėžio „Ekrano“ klubas prieš 2013 metų sezoną gerokai atsinaujino, bet išlaikė tuos pačius tikslus kaip ir pastaraisias metais – apginti čempionų titulą. Svarbias roles „Ekrano“ komandoje užima šie naujokai: buvęs ilgametis „Sūduvos“ gynėjas Vaidas Slavickas, ispanas Oscar Reyes, Brazilijos pilietis Fernando De Abreu, seniai Lietuvos pirmenybėsi rungtyniaujantis latvis Igors Kozlovs ir vienas iš geriausių Lietuvoje žaidžiančių saugų Donatas Petrauskas. Be to, prie komandos neseniai prisijungė visiems puikiai pažįstamas puolėjas Artūras Rimkevičius, kuriam dėl įvairių problemų nepavyko įsitvirtinti užsienio klubuose.

 

Praėjusio sezono „Sūduvos“ ir „Ekrano“ susitikimai pasižymėdavo ypatinga įtampa ir atkaklumu, todėl panašaus vaizdo aikštėje galima tikėtis ir šiais metais.

 

Pirmoji 2013 metų Panevėžio ir Marijampolės futbolo klubų akistata vyks jau šį šeštadienį Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštėje. Kviečiame atvykti palaikyti „Sūduvos“ futbolininkų arba mačą tiesiogiai stebėti www.futbolo.tv svetainėje.