Alytuje – lygiosios

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ rungtynes Alytuje su „Dainava“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje savo progų turėjo abi komandos. Įpusėjus pirmai mačo pusei, po pakelto kampinio Povilas Leimonas laimėjo dvikovą prieš neapdairiai vartus palikusį Arijų Bražinską ir pamušė kamuolį į vartus, tačiau laiku vietoje atsidūręs Cyrille’as Tchayi Tchamba išgelbėjo savo komandą.

A. Bražinskas susitvarkė su pora varžovų tolimų smūgių, darbo taip pat turėjo ir Makis Giannikoglou – teko atremti pavojingą Vytautą Lukšos bandymą nuginkluoti vartininką iš arti.

Antrojo kėlinio pagrindiniai akcentai įvyko paskutinėmis minutėmis. Šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau „Sūduva“ greitai atstatė pusiausyrą.

78-ąją minutę standartinės padėties metu kamuolys dėkingai atšoko po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Deivydui Matulevičiui – patyręs puolėjas jį nukreipė į vartus.

Tiesa, jau po trijų minučių išlyginamąjį įvartį pelnė taip pat po keitimo į kovą mestas baltarusis Aleksandras Makasis.

Per likusį dvikovos laiką dviem pavojingais smūgiais atsakė Saidas Hamuličius, tačiau savo vietoje buvo M. Giannikoglou.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais birželio 22 d. 18 val. Kėdainiuose su „Nevėžiu“. Tai bus „Hegelmann LFF taurės“ turnyro rungtynės.