A. Živanovičius – turo rinktinėje

A. Živanovičius – turo rinktinėje

„Optibet A lygos“ 8-ojo turo rinktinėje vietą pelnė vienas „Sūduvos“ atstovas.

Alyga.lt

Vincentas Šarkauskas (Telšių „Džiugas“): Po poros prastesnių rungtynių iš Klaipėdos kilęs vartininkas atsitiesė kol kas viename iš svarbiausių sezono mačų. Dvikovoje svečiuose prieš „Jonavą“ V. Šarkauskas atrėmė 9 varžovų smūgius ir džiaugėsi svarbiu laimėjimu.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Panevėžiečiai Šiauliuose iškovojo užtikrintą pergalę ir varžovams neleido sukurti itin aštrių epizodų prie savo vartų. Prie to prisidėjo sėkmingai dešiniajame krašte žaidęs P. Širvys, kuris laimėjo visas 6 dvikovas gynyboje ir išprovokavo 2 pražangas.

Renanas Paulino (Gargždų „Banga“): Vidurio gynėjui Mauricio Pinto užsidirbus ketvirtą geltoną kortelę, strategui Davidui Afonso teko kamšyti susidariusią spragą. Įprastai atraminiu saugu žaidžiantis R. Paulino su šiuo iššūkiu susitvarkė puikiai – perdavimus atliko 97 proc. taiklumu ir išmušdamas kamuolį nuo vartų linijos išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Serbas pastarosiose rungtynėse buvo komandos kapitonu ir nuostabiai dirigavo gynybiniams veiksmams. A. Živanovičius perėmė net 16 kamuolių, visus 26 perdavimus atliko tiksliai, laimėjo visas 7 oro dvikovas bei 83 proc. dvikovų ant žemės.

Valdas Antužis (Gargždų „Banga“): Kairiajame krašte žaidęs gargždiškis sudėtingose rungtynėse taip pat žaidė šaltakraujiškai. V. Antužis akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ perdavimus atliko 96 proc. taiklumu bei gynyboje laimėjo 63 proc. dvikovų.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Nikaragvos rinktinės žaidėjas dar kartą priminė apie save – dvikovoje Šiauliuose atliko net 7 smūgius į vartus, iš kurių 3 skriejo į vartų plotą. Antrąjį įvartį šiame sezone įmušęs A. Smithas taip pat išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“): Lietuvos futbolo flagmanų susidūrime legionierius iš Argentinos išlaikė sau įprastą aukštą lygį. N. Gorobsovas puikiai slopino oponentų išpuolius ir laimėjo net 86 proc. dvikovų, be to, vidurio saugas išsiskyrė perdavimų taiklumu – 91 proc.

Lazaras Sajčičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Serbas dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ iš viso atliko 4 smūgius į vartus – vienas iš jų virto įvarčiu, o kitas privertė vartininką demonstruoti meistriškumą. L. Sajčičius kol kas neblogai pateisina į jį dedamas viltis ir yra pasižymėjęs tris kartus.

Pijus Srėbalius (Gargždų „Banga“): Kiek mažiau nei pusvalandį pastarajame ture sužaidęs gargždiškis pelnė antrą savo įvartį „Optibet A lygoje“ ir jis taip pat buvo labai gražus. P. Srėbalius meistriškai užbaigė ataką bei pralaužė „Kauno Žalgirio“ gynybą, padėdamas iškovoti pergalę.

Jorge Eduardo (Telšių „Džiugas“): Atkarpomis efektingai rungtyniaujantis brazilas vis dažniau rezultatyviais veiksmais prisideda prie komandos rezultatų. Dvikovoje Jonavoje būtent J. Eduardo taiklus smūgis išplėšė „Džiugui“ pirmą sezono pergalę, taip pat buvo atlikti 2 „raktiniai“ perdavimai.

Gytis Paulauskas (Vilniaus „Riteriai“): Įsibėgėjantis G. Paulauskas šiemet jau pelnė tiek pat įvarčių, kiek ir praėjusiame sezone. Anksčiau puolėjas dažniausiai bausdavo silpnesnes komandas, o dabar tampa rimtu faktoriumi ir tiesioginių konkurentų dvikovose – mače su „Hegelmann“ ekipa įmuštas gražus įvartis bei galingais reidais sukurta daug rūpesčių varžovų gynėjams.