A. Veselinovičius: „Varžovų tikslas buvo vienas – gintis ir tikėtis, kad mes neįmušime“

A. Veselinovičius: „Varžovų tikslas buvo vienas – gintis ir tikėtis, kad mes neįmušime“

vesel

Marijampolės „Sūduva“ šiandien įveikė didelėmis pajėgomis besigynusius Telšių „Džiugo“ futbolininkus ir žengė į Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalį. „Sūduvos“ futbolininkai visiškai dominavo visų rungtynių metu, tačiau pralaužti masyvios varžovų gynybos nesisekė. Antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Tomas Radzinevičius įmušė du įvarčius ir išsprendė rungtynių baigtį.

 

„Sūduvos“ strategas Aleksandras Veselinovičius liko patenkintas komandos charakteriu bei nusiteikimu šios dienos rungtynėms. Treneris teigė, kad vos tik pasibaigus mačui visos komandos mintys krypsta į savaitgalį laukiančias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes Vilniuje su „Trakų“ vienuolike.

 

„Visos rungtynės taurėje yra svarbios ir nelengvos. Daug kartų įvairių šalių istorijoje žemesnėse lygose rungtyniaujančios komandos sugeba eliminuoti aukštesniųjų lygų klubus. Šiandien kontroliavome žaidimą visas 90 minučių. Vienintelis klausimas buvo – kada pavyks įmušti pirmąjį įvartį. Manau, jei būtume įmušę anksti – būtume lengvai ir rezultatyviai baigę rungtynes, tačiau varžovų taktika buvo nepalanki mums. Visi „Džiugo“ žaidėjai gynėsi arti savo vartų, kaip sakoma „pastatė autobusą“. Pirmame kėlinyje turėjome nemažai pavojingų momentų, tačiau nesisekė ir manau, kad tai žaidėjams kėlė jaudulį, tačiau viso mačo metu neabejojau, kad pasieksime pergalę. Noriu padėkoti visiems aikštėje pasirodžiusiems žaidėjams, nes jie visi buvo susikoncentravę, netaupė jėgų ir stengėsi. Džiaugiamės, kad žengėme tolyn, bet jau galvojame apie savaitgalį laukiančias rungtynes su „Trakais“.“

 

A. Veselinovičius negailėjo ir pagarbių žodžių varžovų ekipai, kurios gynybos bastionus sunkiai sekėsi pralaužti „sūduviečiams“.

 

„Ruošdamiesi dvikovai su „Džiugu“ mes peržiūrėjome keletą jų rungtynių įrašų ir žinojome ko galime laukti iš Telšių ekipos. Šiandien varžovų tikslas buvo vienas – gintis ir tikėtis, kad mes neįmušime. „Džiugas“ gynyboje žaidė tikrai neblogai, futbolininkai nestokojo motyvacijos ir už tai gerbiame varžovus. Linkime jiems didžiausios sėkmės baigiant LFF I lygos pirmenybes.“ – sakė A. Veselinovičius.

 

Antrame kėlinyje į aikštę žengęs rezultatyviausias „Smscredit.lt A lygos“ futbolininkas T. Radzinevičius parodė savo sugebėjimus – dviem tiksliais šūviais nubaudė varžovus ir išsprendė rungtynių baigtį.

 

„Kalbant apie Tomą galiu pasakyti tik tiek – kokybė yra kokybė. Komandai duodama didžiulė nauda, kuomet žaidėjas pelno įvartį ar atiduoda rezultatyvų perdavimą kone kiekvienose rungtynėse. T. Radzinevičius man yra geriausias Lietuvos čempionato žaidėjas šiame sezone.“ – kalbėdamas apie komandos kapitoną teigė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris.